МЕНЮ


09:42

Ще на початку 2016 року громадські активісти Кропивницького загорілися ідеєю спорудження на центральній площі міста – Героїв Майдану – пам’ятного знака на честь героїв Небесної сотні. Уже у квітні року наступного місцеві скульптори відгукнулися на заклик і представили кілька проектів. Вони були виставлені на сайтах і сторінках ЗМІ та представлені комісії. Однак жоден ескіз не задовольнив прискіпливих громадських мистецтвознавців – всі пропозиції скульпторів були з тріском “провалені”. Негайно був запропонований новий варіант. До участі у конкурсі запрошувалися вже скульптори з інших міст. Положенням про конкурс перебачили підвищене грошове заохочення, преміальний фонд. Та й цього разу трапився збій. Чи то ідеї не сповна оволодівали масами, чи маси не сприйняли ідею. Не тільки проекти знака не влаштовували ініціаторів – навіть за місце його встановлення розгорілися гострі суперечки. Певна група людей наполягала – майбутня пам’ятка має розміщуватися виключно на площі Героїв Майдану, де під час Революції гідності збиралися учасники протесту. І не просто на Майдані, а в його центрі. Не допускалися ніякі відхилення, хоча окремі з них заслуговують уваги. І все ж повторний творчий конкурс відбувся.

переглядів: 242
09:11

З лікарем-терапевтом Оленою Барановою я знайома давно. Наші шляхи в основному перетинались по журналістській роботі. Олена Євгенівна тривалий час була головним міським позаштатним терапевтом, тож до неї доводилось постійно звертатись за коментарями з медичних питань. А потім дізналась, що вона ще й реалізує себе у літературному амплуа: пише прозу, видає книжки, бере участь у літературних конкурсах. Пише під псевдонімом Елеонора Бельська в жанрі малої прози. А на початку нинішнього року стала членом Національної спілки письменників України.

переглядів: 368 / коментарі (1)
13:09

На відкритий обласний фотопленер «Помічна – місто, яке вражає», завітали члени Національної спілки фотохудожників України з Києва, Одеси, Кривого Рогу, Кропивницького та інших міст. Екскурсії для гостей провів сам голова Помічнянської об’єднаної територіальної громади Микола Антошик.

переглядів: 428
12:42

На полігоні твердих побутових відходів запрацювала система дегазації сміттєзвалища. Запустили установку, яка перетворює накопичений шкідливий газ метан на електричну енергію, 30 липня. А от як вона працює, перевіряв заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін 6 серпня.

переглядів: 205
12:19

Цьогоріч у Кропивницькому за парти сяде близько трьох тисяч першокласників. Тому зараз загальноосвітні школи міста активно готуються до початку нового навчального року, а міська влада робить усе належне, щоб навчання дітей проходило в комфортних умовах.

переглядів: 144
11:46

До бюджету Кропивницького надійшла субвенція з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, тимчасової державної допомоги дітям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам за серпень 2019 року.

переглядів: 213
11:14

7 липня поліцейські Кіровоградщини отримали від консультативної місії Європейського союзу обладнання більш ніж на 600 тисяч гривень.

переглядів: 191
10:51

З першого липня в Україні запрацював ринок електроенергії, що призвело до її подорожчання для підприємств комунальної сфери. Таким чином, вартість послуг з водопостачання та водовідведення може зрости найближчим часом для всіх водоканалів України. У тому числі й для підприємства «Дніпро – Кіровоград», що обслувговує споживачів зі Світловодська, Олександрії, Знам'янки, Кропивницького та селища Смоліного Маловисківського району.

переглядів: 216
10:29

У Кропивницькому триває активна реалізація проєктів «Громадський бюджет - 2019». Уже втілено в життя сім проєктів. Про стан виконання громадських ініціатив в рамках бюджету участі розповів заступник міського голови Андрій Паливода на прес-конференції у міській раді.

переглядів: 267
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.48708 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua