МЕНЮ


09:46

Створення гендерного портрету Кропивницького стало можливим завдяки реалізації в нашому місті проекту «Європейська Хартія рівності і дії». Приєднання Кропивницького у березні 2019 року до Європейської хартії рівності передбачає реалізацію послідовних дій міською радою і громадським сектором у напрямку запровадження гендерної рівності для всіх мешканців міста. На цьому наголосила начальник відділу сім’ї та молоді управління молоді та спорту міської ради Кропивницького Людмила Дорохіна на прес-конференції у міській раді.

переглядів: 142
09:07

Фока Мелешко. Це ім’я десятки разів згадується у багатьох і багатьох справах репресованих. І не дивно – тільки з його рідного села Глодос Новоукраїнського району через катівні НКВС-КДБ пройшло більше сотні людей. І мало не у кожній справі можна прочитати, як доблесним чекістам ввижався слід чи вплив петлюрівців-політемігрантаів Фотія Мелешка і його товариша й односельця Василя Недайкаші. Нібито вони чи їхні емісари побували в селі і створили повстанську контрреволюційну групу. Такі «групи» НКВС регулярно розкривав аж до 1938 року включно, хоча реально про організацію «Народна помста», яка існувала в селі, можна говорити тільки щодо 1922 року. Пізніші «організації» були лише вигадкою, прикриттям для нищення «неправильно» мислячих вільнолюбних глодосян.

переглядів: 254
08:51

За перший півріччя 2019 року доходи бюджету міста Кропивницького склали 1 383 309,8 тис. грн, у тому числі доходи загального фонду – 1 333 866,0 тис. грн, спеціального фонду – 49 443,8 тис. грн.

переглядів: 194
11:22

Шостого серпня нашому відомому землякові скульптору Вікторові Френчку виповниться сімдесят років, більшу частину з яких він присвятив створенню для нашого міста, а також інших населених пунктів Кіровоградщини й загалом України неординарних скульптурних робіт – пам’ятників, бюстів, пам’ятних дощок.

переглядів: 301
11:07

Минулого понеділка в міській раді Кропивницького відбулось планове засідання робочої групи щодо реконструкції набережної річки Інгул, на якому головував заступник міського голови Олександр Мосін. Окрім нього, участь у засіданні взяли начальник головного управління капітального будівництва міської ради Сергій Білокінь та інші задіяні в розробленні проєкту реконструкції спеціалісти.

переглядів: 218 / коментарі (1)
10:54

Майстер Женя, мабуть, вважає себе просунутим (сучасним, трендовим) хлопаком. Бо він розуміється на комп’ютерній техніці, може відремонтувати її. Тому пише про цю свою здатність на всіх стовпах міста, розклеюючи оголошення скрізь, де лише може зупинитись погляд homo sapiens. Рекламує себе. Але цей спосіб реклами демонструє нам такий упоротий “совок», що одразу задумаєшся – а чи сучасний наш Женя? Чи він звичайне хамло, яке паплюжить зовнішній вигляд міських будівель і стовпів, а на кожному кроці кричить, що у владі одні бариги, нічого не роблять, тільки крадуть.

переглядів: 199 / коментарі (2)
10:30

На сьогодні кропивничани мають недостатньо високий рівень довіри до більшості депутатів міської ради. Це зумовлено їхньою байдужістю, безвідповідальністю та «пустими» розмовами про світле майбутнє. Проте, серед них є люди, які дійсно працюють та відстоюють інтереси своїх виборців. Одним з таких є депутат Міської ради міста Кропивницького VII скликання, голова фракції "Наш Край" Вадим Дрига.

переглядів: 197
10:14

За сприяння депутата міської ради Вадима Дриги відбулась зустріч мешканців мікрорайонів Арнаутово, Масляниківка і Никонорівка з начальником управління транспорту і звязку міської ради та представником перевізника «Автолегіон Варванської Ю.В.». Спільно обговорили питання роботи маршруту «116а».

переглядів: 292
09:43

У вівторок у IT-просторі KOWO відбувся БарКемп, організований командою проекту “Діджиталізація пам'яток культурної спадщини в рамках історико-культурної смарт-дестинації “Кроп-спадщина”. У неформальній, відкритій, інтерактивній атмосфері спеціалісти з ІТ-технологій ділилися з гостями заходу досвідом та новинками зі світу Smart-комунікацій. Відкрив захід заступник міського голови Олександр Мосін.

переглядів: 229
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.50123 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua