МЕНЮ


11:19

Після повернення до комунальної власності ДП «Кіровоградтепло» ТОВ ЦНТІ УНГА увійшло до комунального підприємства «Теплоенергетик». Тепер це велике теплогенеруюче підприємство, яке обслуговує 330 кілометрів трубопроводів, 22 котельні, виробляє теплову та електричу енергію. На підприємстві після об’єднання працюють 620 осіб. Зараз фахівці КП «Теплоенергетик» готують теплове господарство Кропивницького до нового опалювального сезону. Про це на прес-конференції повідомив директор підприємства Олександр Чельник.

переглядів: 199
10:40

Цього разу новообраний парламент збереться напередодні традиційного початку навчального року. І це символічно, бо ж саме у цьому скликанні він оновлений на три чверті, і більшість народних обранців переступить поріг сесійної зали як депутати уперше. На чотирьох з п’яти округів Кіровоградщини перемог домоглися новоявлені «слуги народу». Їм вдалося подолати не лише порівняно новачків у політиці, депутатів одного скликання Костянтина Яринича та Олександра Горбунова (99-й округ), а й політичного та бізнесового важковаговика Станіслава Березкіна (100-й округ), знівечити наміри доларового мільйонера, одного із фігурантів «бурштинової» справи Максима Полякова (101-й округ), сплутати карти міському голові Олександрії, який доти мав непоганий рейтинг, та власнику одного з крупних агрохолдингів (103-й округ).

переглядів: 292
09:50

Напередодні Дня незалежності урочисто відкрито меморіальну дошку Семену Климовичу Сороці на будинку, де він жив. Минулорічного вересня міська рада міста Кропивницького прийняла рішення, яке ще не так давно видавалося неможливим і нереальним: звання почесного громадянина міста присвоєно колишньому зв’язковому УПА Семену Сороці. Офіційне формулювання звучить так: «… за видатні заслуги перед територіальною громадою міста, вагомий особистий внесок у відстоюванні національної ідеї, становлення і розвиток української незалежної держави, сприяння патріотичному вихованню підростаючого покоління в дусі поваги до історичного минулого свого народу, активну громадянську позицію». Що ж стоїть за цими словами?

переглядів: 206
09:01

У мальовничому селі Цибулевому Знам’янського району, на зеленій садибі “Гайдамацька Січ” – одному із осередків мешкання праукраїнських племен чорноліської археологічної культури, місці, освяченому подіями різних драматичних періодів української історії: від Княжої доби та козацьких часів до української революції початку ХХ сторіччя, вчетверте відбувся фестиваль народної творчості “Чута-Фест”, покликаний показати незламний вільний дух та примножити справді автентичні скарби українського народу – народну пісню і традиції.

переглядів: 171
12:17

У середу, 14 серпня, православні християни в Україні відзначали свято Маковія або Медовий Спас. У народі цей день називається Перший Спас, також він має й інші назви – Спас Маковія, Медовий Спас, Мокрий Спас. Це свято приурочене до закінчення літа, збору врожаю маку і перших медових сот.

переглядів: 295
11:52

14 серпня у центральній міській бібліотеці Кропивницького завершено виготовлення вишиваного подарунку місту від його мешканців – величне панно, присвячене Тарасові Шевченку. За словами куратора акції, Заслуженого майстра народної творчості України Олександри Пренко, оригінальний проект «Вишивана Україна» був започаткований чотири роки тому за ініціативи міського голови Андрія Райковича.

переглядів: 281
11:23

У Кропивницькому створюються умови для одержання безперервної освіти, забезпечується реалізація принципу наступності в роботі дошкільних і шкільних підрозділів навчально-виховних комплексів і об’єднань, сформовано мережу закладів загальної середньої освіти, яка забезпечує конституційне право кожного громадянина на доступну, безоплатну та якісну освіту. Мережа закладів освіти Кропивницького повністю задовольняє потреби місцевих мешканців у здобутті дошкільної та загальної середньої освіти, забезпечує реалізацію в обласному центрі концепції безперервної ступеневої освіти. На цьому наголосила під час прес-конференції у міській раді начальник управління освіти Лариса Костенко.

переглядів: 273
10:43

Кропивницькі діти пільгових категорій, їхні батьки і вихователі задоволені організацією літнього відпочинку в таборах. Про це вони розповіли разом із заступником начальника управління молоді та спорту Катериною Черкаською на прес-конференції у міській раді. Посадовиця зазначила, що управління успішно завершило літню оздоровчу кампанію. Цього року на організацію відпочинку дітей пільгових категорій було передбачено кошти у сумі 1 мільйон 365 тисяч гривень. Ще 134 тисячі гривень виділили на літній відпочинок вихованців комунального закладу «Наш дім».

переглядів: 197
10:16

Питання приєднання селища Нового до Кропивницького має вирішитися у відповідності з усіма законними та регламентними нормами на сесії селищної ради у п’ятницю, 16 серпня.

переглядів: 207
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.46282 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua