МЕНЮ


17:12

Выбор беспроводных наушников дело непростое, поэтому требует предварительной подготовки в виде изучения информации. Весь необходимый информационный материал и ответы на самые популярные вопросы, читай уже сейчас.

переглядів: 633
15:04

З початку поточного року в Кіровоградській області виникла 641 пожежа в екосистемах (згідно з інформацією УДСНС України в Кіровоградській області).

переглядів: 627
12:38

Вміти правильно розпоряджатися грошима навіть важливіше, аніж багато заробляти. Саме від раціональності розподілення фінансів значною мірою залежить добробут.

переглядів: 826
11:14

21 вересня Кропивницький прийматиме вітання із Днем міста. Йому виповнюється 265 років. З цієї нагоди в обласному центрі запланована ціла низка цікавих заходів.

переглядів: 866
09:04

Понад рік у Кропивницькому успішно функціонує центр молоді з інвалідністю «Сильні духом». Ініціатор його створення – голова організації матерів дітей з інвалідністю «Серце матері» Людмила Шукрута. Вона вирішила допомогти особливим дітям попри їхні важкі діагнози соціалізуватися, розвинути практичні навички, а декому – обрати професію і стати повноцінним членом суспільства. Зараз центр відвідують 15 дітей.

переглядів: 941
15:56

Кормові добавки часто використовуються в промисловому тваринництві і розведенні тварин на продаж. Вони сприяють зміцненню імунітету, а також стимулюють швидкий набір маси. Але добавки в корми для тварин мають свої плюси і мінуси. Давайте їх розглянемо.

переглядів: 857
12:54

Серія ультразвукових преміум апаратів Toshiba Aplio розроблена для забезпечення клінічної точності і продуктивності різного рівня. Кришталево чисті зображення з поліпшеною роздільною здатністю і глибиною проникнення допомагають швидко і надійно проводити діагностику та дослідження будь-якого рівня складності.

переглядів: 486
14:39

Однією з основних причин отруєння грибами є зневажливе ставлення до процесу їх збирання та приготування. Отруєння спричиняють вживання отруйних грибів; неправильне приготування умовно їстівних грибів; вживання старих або зіпсованих їстівних грибів; вживання грибів, що мають двійників або змінилися внаслідок мутації (навіть білі гриби та підберезники мають своїх небезпечних двійників).

переглядів: 664
12:29

З урочистостей 10 вересня розпочалося друге засідання 16-ї сесії міської ради Кропивницького. Майже у повному складі депутати зібрались, щоб вирішити назрілі питання розвитку обласного центру та підготовки до святкування 265-ї річчя заснування нашого міста.

переглядів: 1224 / коментарі (1)
1 2 »
pgt 0.33979 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua