МЕНЮ


15:56

Кормові добавки часто використовуються в промисловому тваринництві і розведенні тварин на продаж. Вони сприяють зміцненню імунітету, а також стимулюють швидкий набір маси. Але добавки в корми для тварин мають свої плюси і мінуси. Давайте їх розглянемо.

переглядів: 28
12:54

Серія ультразвукових преміум апаратів Toshiba Aplio розроблена для забезпечення клінічної точності і продуктивності різного рівня. Кришталево чисті зображення з поліпшеною роздільною здатністю і глибиною проникнення допомагають швидко і надійно проводити діагностику та дослідження будь-якого рівня складності.

переглядів: 26
14:39

Однією з основних причин отруєння грибами є зневажливе ставлення до процесу їх збирання та приготування. Отруєння спричиняють вживання отруйних грибів; неправильне приготування умовно їстівних грибів; вживання старих або зіпсованих їстівних грибів; вживання грибів, що мають двійників або змінилися внаслідок мутації (навіть білі гриби та підберезники мають своїх небезпечних двійників).

переглядів: 34
12:29

З урочистостей 10 вересня розпочалося друге засідання 16-ї сесії міської ради Кропивницького. Майже у повному складі депутати зібрались, щоб вирішити назрілі питання розвитку обласного центру та підготовки до святкування 265-ї річчя заснування нашого міста.

переглядів: 134 / коментарі (1)
11:21

– Ми дуже довго придивлялись і не наважувались створювати об’єднану територіальну громаду, – так розпочала свою розповідь голова Дмитрівської ОТГ Наталя Стиркуль на зустрічі з колегами, організованій регіональним відділенням Асоціації міст України. Йшлося про успішні практики розвитку громади та напрямки стратегічного розвитку.

переглядів: 82
10:23

Подякувати небайдужим підприємцям, які всіляко допомагали у створенні центру реабілітації дітей з ДЦП та бійців АТО, вирішили члени Кіровоградської обласної асамблеї інвалідів.

переглядів: 82 / коментарі (1)
15:16

У вересні – жовтні улюбленими місцями полювання кліщів є хвойні ліси, а також вологі місця: канави, узбіччя доріг.

переглядів: 47
10:01

Єпископ Кропивницький і Голованівський, керуючий Кропивницькою єпархією Православної церкви України (ПЦУ) Марк (Левків) – відома людина. Відома своїми патріотизмом, мудрістю, відданістю церкві й людям. Однак про його життєвий шлях, від народження й до приїзду в Кропивницький, мало хто знає. Щоб заповнити цю прогалину, «Вечірня газета» звернулася до владики з проханням розповісти про себе, своє служіння, ПЦУ. Він люб’язно погодився, запросивши автора інтерв’ю до будинку управління Кропивницької єпархії.

переглядів: 101
09:05

Минулого місяця журналісти з Кіровоградської, Харківської та Дніпропетровської областей побували у двох об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) Тернопільської області (Золотопотіцькій та Золотниківській), якими опікується Програма Агентства США з міжнародного розвитку «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) (поїздка відбулася за підтримки громадської організації «Український кризовий медіа-центр»). Для всіх підопічних Програми DOBRE ОТГ в Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській областях її спеціалісти вже розробили або ж розробляють ґрунтовні стратегії їхнього розвитку. Окрім цього, кожна громада вже отримала або ж невдовзі отримає від програми кошти на реалізацію того чи іншого проєкту.

переглядів: 111
1 2 »
pgt 0.53517 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua