МЕНЮ


13:02

У Кропивницькому протягом вересня – жовтня у бібліотеці імені Д. Чижевського діятиме концептуальна виставка «суСпільне?», яка об’єднала компанію трьох К – Ольги Краснопольської, Наталії Корнілової та Євгена Климчука.

переглядів: 1138
12:29

З урочистостей 10 вересня розпочалося друге засідання 16-ї сесії міської ради Кропивницького. Майже у повному складі депутати зібрались, щоб вирішити назрілі питання розвитку обласного центру та підготовки до святкування 265-ї річчя заснування нашого міста.

переглядів: 1224 / коментарі (1)
11:53

Єпископ Кропивницький і Голованівський, керуючий Кропивницькою єпархією Православної церкви України (ПЦУ) Марк (Левків) – відома людина. Відома своїми патріотизмом, мудрістю, відданістю церкві й людям. Однак про його життєвий шлях, від народження й до приїзду в Кропивницький, мало хто знає. Щоб заповнити цю прогалину, «Вечірня газета» звернулася до владики з проханням розповісти про себе, своє служіння, ПЦУ. Він люб’язно погодився, запросивши автора інтерв’ю до будинку управління Кропивницької єпархії.

переглядів: 647 / коментарі (1)
11:21

– Ми дуже довго придивлялись і не наважувались створювати об’єднану територіальну громаду, – так розпочала свою розповідь голова Дмитрівської ОТГ Наталя Стиркуль на зустрічі з колегами, організованій регіональним відділенням Асоціації міст України. Йшлося про успішні практики розвитку громади та напрямки стратегічного розвитку.

переглядів: 605
10:58

Так дуже точно назвали працівники міського літературно-меморіального музею І.К. Карпенка-Карого виставку, присвячену ювілею відомого літературознавця, науковця, громадського діяча, автора багатьох книг професора Києво-Могилянської академії Володимира Панченка.

переглядів: 537
10:23

Подякувати небайдужим підприємцям, які всіляко допомагали у створенні центру реабілітації дітей з ДЦП та бійців АТО, вирішили члени Кіровоградської обласної асамблеї інвалідів.

переглядів: 439 / коментарі (1)
09:08

Наприкінці серпня п’ять років тому сталась трагічна подія, яка забрала одномоментно найбільше життів у нинішній російсько-українській війні – 366 вбитими і 19 пропалих безвісти. Цього року 29 серпня Україна вперше на державному рівні вшанувала пам’ять своїх захисників, які загинули під Іловайськом.

переглядів: 386
pgt 0.35764 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua