МЕНЮ


11:49

Передсвяткова пресконференція міського голови Кропивницького Андрія Райковича стала цікавою розмовою про найближче майбутнє обласного центру. Очільник міста і журналісти активно обговорювали пріоритетні намрямки розвитку Кропивницького у 2020 році.

переглядів: 851
11:14

21 вересня Кропивницький прийматиме вітання із Днем міста. Йому виповнюється 265 років. З цієї нагоди в обласному центрі запланована ціла низка цікавих заходів.

переглядів: 865
10:52

З нагоди 265-річчя заснування Кропивницького художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна підготував для мешканців та гостей міста подарунок – виставку «Живописна палітра Сергія та Анатолія Шаповалових».

переглядів: 879
10:18

Передчасна смерть скульптора Віктора Френчка боляче вдарила по серцях багатьох. І тих, хто знав цього красивого, неговіркого чоловіка, і тих, до кого промовляють його твори – меморіальні дошки, пам’ятні знаки, окремі скульптури.

переглядів: 787
09:41

5 вересня, саме у роковини трагічної смерті Василя Стуса, українського дисидента, який завдяки своїй твердості духу і принциповості став символом руху українського опору 60-х років минулого століття, в Україні на екрани кінотеатрів вийшов фільм «Заборонений». Наш кінотеатр «Портал» теж долучився до демонстрації цього фільму який розповідає про ключові моменти життя поета і правозахисника.

переглядів: 1090
09:04

Понад рік у Кропивницькому успішно функціонує центр молоді з інвалідністю «Сильні духом». Ініціатор його створення – голова організації матерів дітей з інвалідністю «Серце матері» Людмила Шукрута. Вона вирішила допомогти особливим дітям попри їхні важкі діагнози соціалізуватися, розвинути практичні навички, а декому – обрати професію і стати повноцінним членом суспільства. Зараз центр відвідують 15 дітей.

переглядів: 938
pgt 0.30509 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua