МЕНЮ


18:54

Своевременная доставка бутилированной питьевой воды на дом и в офис от ТМ Skandinavia. Как правильно оформить заказ.

переглядів: 475
12:02

У мікрорайоні Жадова у рамках реалізації програми «Громадський бюджет» облаштували ще один дитячий майданчик. Проєкт-переможець конкурсу громадських ініціатив з’явився у дворі будинку №28, корп. 2. У середу з нагоди відкриття ігрового майданчика мікрорайону запросили на святкову програму. Привітати малечу та автора проєкту завітав секретар міської ради і депутат від виборчого округу №1 Андрій Табалов.

переглядів: 837 / коментарі (1)
11:27

12 жовтня депутат міської ради Кропивницького Олег Краснокутський провів зустріч з мешканцями частини свого виборчого округу – мікрорайону Новомиколаївка.

переглядів: 378
09:57

Сьома агропромислова виставка «АгроЕкспо», що вже стала одним із брендів нашого краю і входить у десятку найпотужніших у Європі, цього року, як і у попередні, теж демонструвала масштабне зростання: майже 42 тисячі відвідувачів, близько 600 компаній, що привезли найрізноманітнішу техніку, обладнання, матеріали, тест-драйви в польових умовах десятків екземплярів сільськогосподарської техніки та 11 моделей автомобілів, півтисячі учасників Покровського ярмарку з усіма його неймовірними барвами та принадами.

переглядів: 513
pgt 0.38193 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua