МЕНЮ


12:48

Директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Маріанна Морква на нараді міського голови поінформувала, що у 2019 році вперше за останні роки залучені кошти Державного фонду регіонального розвитку в розмірі 31,1 млн грн на реалізацію проєктів, які покращили транспортну інфраструктуру обласного центру. Це – капітальний ремонт дороги по провулку Об’їзному, вулицях Харківській, Степана Разіна, дороги від вулиці Степана Разіна до провулку Степового і до Далекосхідного кладовища та поточний ремонт вулиці Полтавської, від вулиці Васнєцова до площі Дружби народів.

переглядів: 667
12:12

Для багатьох людей середнього і старшого віку в кінці 80-х – на початку 90-х років минулого століття джерела самоусвідомлення відкривалися саме через публікації у тодішній газеті «Літературна Україна». Та й у часи брєжнєвщини це видання було своєрідним оплотом спротиву системі, звісно, наскільки це було можливо. Сама присутність українського слова уже була символом опору суцільній русифікації, що тоді просто накрила Україну.

переглядів: 623
11:50

Напередодні свого 94-річчя і 70-річчя з дня заснування вже неіснуючого ансамблю «Ятрань» хочу згадати добрим словом людей, які своїм життям у минулому творили мистецькі епохи. Бо не шануючи досягнень минулого, ми не матимемо майбутнього.

переглядів: 617
11:36

День пам’яті жертв Голодомору наприкінці осені завжди особливий. Не лише своєю жалобою, урочистістю і ще одним нагадуванням, яких жахливих непоправних втрат ми зазнали. Це ще й день ламання радянських стереотипів, адже десятки років комуністичного режиму говорити про голод, поширювали інформацію про нього було карним злочином. Це день, коли чути хрускіт совкового хребта.

переглядів: 696
11:04

У літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого презентували книжкову виставку «Дзвони пам’яті», присвячену Дню пам’яті жертв Голодоморів в Україні.

переглядів: 684
10:52

Мрії – вони не матеріальні, вони залишаються у цьому світі, навіть коли мрійник відійшов у потойбіччя. Мрії Володимира Панченка незримо і гласно були присутні у Книгарні “Є” у Кропивницькому минулої п’ятниці, де на вечір пам’яті зібралися друзі Володимира Євгеновича.

переглядів: 696
10:19

У міській раді Кропивницького відбулася звітно-виборча конференція міської організації ветеранів України. Про результати річної роботи організації звітував її голова Володимир Зуєв.

переглядів: 634
09:47

У художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна відбулися традиційні мистецтвознавчі читання до дня народження О.Осмьоркіна на тему «Місто Кропивницький в творчості художників», приурочені до 265-річчя нашого міста.

переглядів: 724
09:43

А як Тамм рішуче наступив на хвоста лисенківщині! Вирішальний бій дано вже за Микити Хрущова, бо раніше, за Сталіна, він не увінчався б успіхом. Явище ж було плодом групи людей на чолі з «народним академіком» Трохимом Лисенком, яка різними засобами, частіше недостойними, нав’язувала свої науково хибні погляди на біологію, і не тільки.

переглядів: 743
1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.34695 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua