МЕНЮ


20:23

во сколько обойдется свадьба, нельзя дать однозначный ответ, можно только примерно подсчитать расходы на товары и услуги, которые понадобятся молодым для организации торжества

переглядів: 323
15:39

З нагоди Всеукраїнського тижня права Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області інформує.

переглядів: 434
12:48

Директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Маріанна Морква на нараді міського голови поінформувала, що у 2019 році вперше за останні роки залучені кошти Державного фонду регіонального розвитку в розмірі 31,1 млн грн на реалізацію проєктів, які покращили транспортну інфраструктуру обласного центру. Це – капітальний ремонт дороги по провулку Об’їзному, вулицях Харківській, Степана Разіна, дороги від вулиці Степана Разіна до провулку Степового і до Далекосхідного кладовища та поточний ремонт вулиці Полтавської, від вулиці Васнєцова до площі Дружби народів.

переглядів: 610
11:36

День пам’яті жертв Голодомору наприкінці осені завжди особливий. Не лише своєю жалобою, урочистістю і ще одним нагадуванням, яких жахливих непоправних втрат ми зазнали. Це ще й день ламання радянських стереотипів, адже десятки років комуністичного режиму говорити про голод, поширювали інформацію про нього було карним злочином. Це день, коли чути хрускіт совкового хребта.

переглядів: 645
11:15

Не любоей льдогенератор удовлетворит функциональные запросы заведения. Вы должны четко понимать, какие у вас требования к тому или иному устройству: продуктивность, объем работы, скорость выполнения задачи, допустимые габариты.

переглядів: 274
11:04

У літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого презентували книжкову виставку «Дзвони пам’яті», присвячену Дню пам’яті жертв Голодоморів в Україні.

переглядів: 623
10:06

Уголь – один из самых популярных видов топлива в нашей стране. Он используется, как в частных домах, так и в больших котельных коммерческих помещений и производств. А самыми востребованными сортами этого топлива выступает антрацит и каменный уголь. Рассмотрим их особенности, отличия и разновидности подробнее.

переглядів: 871
09:47

У художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна відбулися традиційні мистецтвознавчі читання до дня народження О.Осмьоркіна на тему «Місто Кропивницький в творчості художників», приурочені до 265-річчя нашого міста.

переглядів: 666
18:45

Офисная мебель от компании Ральф отличается красивым внешним видом, надежностью, функциональностью и удобством в применении.

переглядів: 305
1 2 3 4 5 »
pgt 0.46483 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua