МЕНЮ


10:57

5 листопада 2019 року в обласному центрі відбулось відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік. Проект цієї постанови, передбачає підвищення нині діючого тарифу ОКВП «Дніпро-Кіровоград» на централізоване водопостачання та водовідведення до рівня майже 31 грн/м3.

переглядів: 614 / коментарі (1)
09:04

Шостого листопада працівники культури Кропивницького приймали вітання з прийдешнім Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, який щорічно відзначають дев’ятого листопада.

переглядів: 420
17:28

Мечта многих – новый собственный автомобиль – стоит совсем недешево. В надежде все-таки пересесть на личный транспорт за имеющиеся деньги, будущие автовладельцы отправляются на вторичный рынок.

переглядів: 705
11:21

Уявити сучасне життя без новітніх засобів комунікації, Інтернету й розвиненого медіапростору неможливо. Ми звикли до того, що слідкувати за новинами зручно. Та чого більше в цьому — користі чи прихованої небезпеки?

переглядів: 1140
09:49

Если ресторан позиционирует себя как заведение высокого класса, на оформлении его оконных проемов не стоит экономить. Нужны качественные шторы, которые пошиты из прочной и красивой ткани, удобны в использовании и не требуют сложного ухода.

переглядів: 397
12:53

Чимало дітей-сиріт або тих, які залишились без батьківського піклування, потребують родинного затишку і турботи. Так само і багато родинних пар мріють про створення повноцінних сімей, де б підростало молодше покоління, даруючи радісне і щасливе батьківство тим, хто з ряду причин не може мати власних дітей. Також є сімейні пари, які, маючи власних дітей, бажають усиновити чи взяти під опіку ще малечу, щоб мати велику родину. Саме для таких людей ми започатковуємо нову рубрику «Допоможемо знайти їм сім’ю». Начальник управління з питань захисту прав дітей міської ради Кропивницького Тетяна Тимоховська переконана, що таким чином маленькі кропивничани, які з різних причин залишились без батьків, зможуть знайти люблячі родини. Саме вона запропонувала нашій газеті долучитись до гарної справи пошуку потенційних батьків для дітлахів, які мріють про родинну любов. Редакція «Вечірньої газети» радо відгукнулась на пропозицію, сподіваючись, що разом ми зробимо щасливими малечу.

переглядів: 505
11:26

З 2006 року 29 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби з інсультами. Це щорічний захід, заснований Всесвітньою організацією інсульту (WSO). У цей день в Україні традиційно говорять про загрозу інсульту і протидію цьому захворюванню, адже українська держава посідає одне з перших місць у Європі за показниками цереброваскулярної захворюваності та смертності від інсульту.

переглядів: 459
11:01

Про необхідність вчасно вакцинуватись від хвороб, які останнім часом нагадали про себе, на пресконференції наголосила начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук. Мова йде про грип та дифтерію.

переглядів: 409
10:36

Кропивничанин Леонід БОБРОВ опублікував останнім часом у «Вечірній газеті» низку статей, у яких звернув увагу на практику укладання договорів та ціноутворення послуг, які надають мешканцям Кропивницького підприємства «Екостайл», КП «Теплоенергетик», ОКВП «Дніпро-Кіровоград». На його думку, підприємства, які постачають воду, тепло, вивозять сміття, не завжди будують взаємостосунки із споживачами на чесній і зрозумілій основі. Він обґрунтовує свої претензії чинним законодавством і закликає підприємства-надавачів комунальних послуг поважати права споживачів. Раціональне зерно в його публікаціях є, як наявні і окремі суперечності в законодавчій та нормативно-правовій базі з даного питання.

переглядів: 726
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.49378 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua