МЕНЮ


08:24

Поступове зростання кількості захворілих на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип є сезонною хвилею епідемічного підйому.

переглядів: 288
21:29

Інноваційні технології не стоять на місці, і 3G інтернет, який здавався неймовірно швидким, поволі відходить у минуле. На його місце приходить стандарт 4G, який відкриває для українців ще більше можливостей. В Україні він з'явився у минулому році, але далеко не всі власники мобільних гаджетів знають про особливості та переваги нового інтернету, і не поспішають переходити на новий формат.

переглядів: 249
12:29

Де і як можна оформити субсидії на житлово-комунальні послуги, на пресконференції розповіли заступник начальника управління соціального захисту населення Фортечної районної у Кропивницькому ради Олена Костенко та начальник управління соціального захисту населення Подільської районної у Кропивницькому ради Володимир Стецюк.

переглядів: 303
10:51

Голодомор був відчутний не лише на селі, а й у місті. Серед справ репресованих мало тих, де йдеться про крадіжки чи відвертий кримінал. Але в одній з таких, де звинувачуються одинадцятеро наших земляків (робітники заводів та службовці) у тому, що розкрадали просо та соняшникову олію, у обвинувальному висновку чітко окреслена картина, яка панувала тоді у Зінов’євську.

переглядів: 385
09:53

Біля будинку №6 на вулиці Соборній у Кропивницькому з’явився новий спортивний майданчик. Ініціатором його встановлення став Роман Кубальський. За власні кошти він виготовив спортивне знаряддя – бруси, турнік тощо і разом із небайдужими місцевими активістами 15 листопада встановив їх на прибудинковій території. Також посадили берізки навколо майданчика та облаштували прилеглу до нього територію.

переглядів: 528
09:27

Напередодні Міжнародного дня недоношених дітей, який у 2009 році заснований Європейським фондом по догляду за новонародженими дітьми і відзначається 17 листопада, у вестибюлі кропивницького міського пологового будинку №1 з функціями перинатального центру зібралось чимало малечі.

переглядів: 305
16:31

Системи освітлення на підвісному або вбудованому шинопроводі давно і успішно використовуються в торговій і виставковій галузі.

переглядів: 529
17:24

У листопаді та грудні розпочинається сезон полювання на птахів та зайців з використанням мисливської зброї, яка є джерелом підвищеної небезпеки. Кожен мисливець повинен знати та неухильно виконувати правила безпеки на полюванні.

переглядів: 338
15:31

Девушкам, желающим превратиться в длинноволосых красавиц, следует воспользоваться современной технологией наращивания волос. В чем же заключается секрет привлекательности и востребованности славянских локонов?

переглядів: 345
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.48061 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua