МЕНЮ


19:45

Більшість підрозділів державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» з 4 листопада виведені у простій. Це сталося вперше за всю його шістдесятирічну історію (саме у 1959 році було добуто перший кілограм уранового концентрату). Один із 28 уранодобувних центрів світу, найбільший у Європі, єдине в Україні підприємство, що забезпечує видобуток природного урану та виробництво його оксидного концентрату. Дві діючі уранові шахти за своїм енергетичним еквівалентом рівноцінні 60-ти вугільним шахтам. Здавалося б, маючи такі переваги, можна процвітати і не турбуватись про майбутнє. Натомість йдеться буквально про катастрофу галузі.

переглядів: 332
13:18

Минулий сонячний тиждень у нашому місті був осяяний бризками «Літературного фонтану». Це завітали до нас видаництва «Фонтан казок» і «Легенда» в особі своїх провідних авторів Івана Андрусяка, Сашка Дерманського та Олега Чаклуна. До них приєдналася наша землячка поетеса Олена Горобець і цей літературний стумінь відживлював і дитячі, й дорослі душі.

переглядів: 237
12:39

Безвідповідальність керівництва одного з підприємств призвела до відключення найбільшої котельні Кропивницького.

переглядів: 284
12:05

5 листопада Новенська селищна рада провалила розгляд питання про приєднання до Кропивницького. Не було кворуму, повідомив на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

переглядів: 139
11:22

Підприємлива родина єлисаветградського міського інженера Євгена Теодоровича Тамма (1867-1947) стояла біля витоків буровугільної галузі в краї, але знаменита не тільки тим. Сам глава сім’ї був сином переселенця Теодора Тамма, що переїхав до Росії в середині ХІХ століття з Тюрінгії (Німеччина). Батько Євгена, котрий поклав початок єлисаветградській гілці роду, оснащував млини. Тут одружився з дочкою херсонського поміщика. Помер у Баден-Бадені зовсім молодим.

переглядів: 387
10:57

5 листопада 2019 року в обласному центрі відбулось відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік. Проект цієї постанови, передбачає підвищення нині діючого тарифу ОКВП «Дніпро-Кіровоград» на централізоване водопостачання та водовідведення до рівня майже 31 грн/м3.

переглядів: 475 / коментарі (1)
10:21

Колектив інклюзивно-ресурсного центру №1 у Кропивницькому спільно з Корпусом миру США в Україні розпочали реалізацію проєкту «Соціальна інтеграція дітей з розладами аутичного спектру «Живе життя». Про історію створення проєкту і мету розповіли на пресконференції начальниця управління освіти Лариса Костенко, директорка інклюзивно-ресурсного центру Олена Дорошенко та професори зі Львівського національного університету ім. Івана Франка, члени європейської організації «Родина Кольпінгів» Катерина та Ігор Островські й волонтерка Корпусу миру США Елізабет Боуман.

переглядів: 165
09:44

На сайті Кіровоградського обласного центру зайнятості запрацювала інтерактивна мапа вакансій. З її допомогою кожен користувач, який шукає роботу, може дистанційно (через електронні гаджети чи персональний комп’ютер) здійснювати пошук актуальних вакансій не лише у межах району чи області, а й в інших містах, які під’єднані до неї.

переглядів: 147
09:04

Шостого листопада працівники культури Кропивницького приймали вітання з прийдешнім Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, який щорічно відзначають дев’ятого листопада.

переглядів: 303
pgt 0.50669 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua