МЕНЮ


19:45

Більшість підрозділів державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» з 4 листопада виведені у простій. Це сталося вперше за всю його шістдесятирічну історію (саме у 1959 році було добуто перший кілограм уранового концентрату). Один із 28 уранодобувних центрів світу, найбільший у Європі, єдине в Україні підприємство, що забезпечує видобуток природного урану та виробництво його оксидного концентрату. Дві діючі уранові шахти за своїм енергетичним еквівалентом рівноцінні 60-ти вугільним шахтам. Здавалося б, маючи такі переваги, можна процвітати і не турбуватись про майбутнє. Натомість йдеться буквально про катастрофу галузі.

переглядів: 428
18:52

Все большее количество людей приходит к тому, что занятия спортом не обязательно должны быть профессиональными. Тренироваться можно в свое удовольствие, для поддержания физической формы и здоровья. Каждый выбирает спортивную дисциплину по душе - это может быть бег, велоспорт, плавание, теннис, футбол и т.д. Более того - вполне реально обустроить дома полноценный тренажерный зал.

переглядів: 314
12:39

Безвідповідальність керівництва одного з підприємств призвела до відключення найбільшої котельні Кропивницького.

переглядів: 355
10:57

5 листопада 2019 року в обласному центрі відбулось відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік. Проект цієї постанови, передбачає підвищення нині діючого тарифу ОКВП «Дніпро-Кіровоград» на централізоване водопостачання та водовідведення до рівня майже 31 грн/м3.

переглядів: 615 / коментарі (1)
09:04

Шостого листопада працівники культури Кропивницького приймали вітання з прийдешнім Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, який щорічно відзначають дев’ятого листопада.

переглядів: 424
pgt 0.47697 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua