МЕНЮ


13:21

У вівторок у Кропивницькому відкрили оновлене приймальне відділення центральної міської лікарні на Фортечних валах. Протягом року тут тривав ремонт: реконструйовано будівлю, всередині приміщення здійснено капітальний ремонт, закуплено нові меблі, встановлено сучасне медичне обладнання. Словом, все зроблено для того, щоб і медикам працювалось краще, і пацієнти не відчували дискомфорту. З міського бюджету витрачено 2,6 мільйона гривень.

переглядів: 154
12:41

Несанкціонована вулична торгівля у Кропивницькому несе пряму загрозу життю та здоров’ю людей

переглядів: 176
12:13

Не минуло й півроку після інавгурації Президента України Володимира Зеленського, як його офіс нарешті визначився із кандидатурою керівника Кіровоградської обласної державної адміністрації. Ним став Андрій Балонь.

переглядів: 164
11:51

У 1928 році голландський фізик Пауль Еренфест виклопотав Ігорю Тамму грант для наукового відрядження за кордон. Тоді ще практикувалися такі стажування радянських вчених. Сталін згодом, як говорили заздрісники, «прикрив лавочку», дізнавшись, що фізик Георгій Гамов залишився у США, а Петро Капіца купив земельну ділянку в Англії і почав споруджувати там будинок за власним проєктом.

переглядів: 174
11:05

У Кропивницькому детально, по кісточках розібрали і обговорили весілля. Цікавими фактами з історії створення «Весілля в Малинівці» – шедевру радянського кіноагітпропу 1967 року – поділився та спростував антиукраїнські міфи, використані у фільмі, історик і краєзнавець Юрій Митрофаненко.

переглядів: 154
10:33

Минулого тижня пішла з життя кропивничанка Віра Іванівна Твердоступ. Скромна, тиха жінка, усе життя пропрацювала у міському фінансовому відділі. Ховали її з вулиці імені її сина – Олександра Олійника, якого вона так і не дочекалась, так і не знайшла.

переглядів: 160
09:58

Цьогорічний, уже сьомий, журналістський фестиваль «Осінні зерна» відкривав для нас Новгородку і Верблюжку. Очевидно, це місця, де багатьом журналістам уже доводилось бувати раніше, але одна справа – коротке відрядження і зовсім інша – щира, зворушлива гостина, коли тобі хочуть показати найкраще, найдорожче, те, що досягалося непростими зусиллями, що народжувалося у співпраці, що наповнене духом творчості талантів, дарованих Богом.

переглядів: 167
09:31

Доживаю останні дні у своєму довголітті цього року, бо першого грудня мені виповниться 94. Але я ще збираюсь поділитися думками з тими, хто хотів би їх почути.

переглядів: 131
09:16

Джинси, заражені вошами, свастики, приховані в конструкції будинків, жуйки з товченим склом та інші радянські міські легенди про небезпечні речі. У книзі фольклористів і антропологів Олександри Архипової і Анни Кірзюк йдеться про головні страхи радянської людини. Публікуємо уривок з п’ятої глави книги «Небезпечні радянські речі. Міські легенди і страхи в СРСР»

переглядів: 142
1 2 »
pgt 0.51908 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua