МЕНЮ


13:42

19 листопада депутати міської ради Кропивницького зібрались на дев’ятнадцяту сесію. Вже за усталеною традицією, перед початком засідання мешканці міста мають можливість донести до депутатів і всієї громади обласного центру важливу, з їхньої точки зору, інформацію.

переглядів: 248
13:02

У середу секретар міської ради Андрій Табалов як депутат від першого виборчого округу разом з мешканцями будинку по вулиці Жадова, 28, к. 1 та представником головного управління житлово-комунального господарства міської ради перевірили якість капітального ремонту прибудинкової території. На зустріч запросили і керівника підрядної організації, яка виконувала роботи.

переглядів: 257
12:29

Де і як можна оформити субсидії на житлово-комунальні послуги, на пресконференції розповіли заступник начальника управління соціального захисту населення Фортечної районної у Кропивницькому ради Олена Костенко та начальник управління соціального захисту населення Подільської районної у Кропивницькому ради Володимир Стецюк.

переглядів: 235
11:58

З початком війни син-семикласник чергував у добровільній дружині по охороні Москви, а потім поїхав на риття окопів під Єльню. Наприкінці літа школярів його віку відправили до Москви, однак Євген залишився, додавши собі рік. Добровольці повернулися, аж коли німці підступили майже впритул. Дочка-студентка їздила з іншими другокурсниками на сільгоспроботи під Рязань. Потім її шлях простягнувся від Рязані до Казані, куди батько зобов’язав її супроводжувати в евакуацію матір і діда. Сам Ігор Євгенович залишився у Москві до кінця вересня, чекаючи з окопів сина. Пізніше захоплено розповідав, як чудово проводив цей час на семінарах Петра Капіци, так званих «капічниках», що часто закінчувалися у бомбосховищі в компанії невичерпних братів-балакунів Іраклія та Елевтера Андронникових за пляшкою старого доброго «Мукузані». У цьому – увесь науковий бомонд Москви та околиць і Тамм зі своєю відомою життєлюбністю.

переглядів: 233
11:35

Ось і сорок днів, як пішов від нас Володимир Євгенович. Увечері на Покрову сумна звістка облетіла Україну: помер професор Києво-Могилянської академії, відомий літературознавець Володимир Панченко. Для його друзів і близьких ця смерть не була раптовою. Уже більше року тяжка хвороба підточувала його сили. Але він боровся з нею наполегливою працею.

переглядів: 241
10:51

Голодомор був відчутний не лише на селі, а й у місті. Серед справ репресованих мало тих, де йдеться про крадіжки чи відвертий кримінал. Але в одній з таких, де звинувачуються одинадцятеро наших земляків (робітники заводів та службовці) у тому, що розкрадали просо та соняшникову олію, у обвинувальному висновку чітко окреслена картина, яка панувала тоді у Зінов’євську.

переглядів: 289
10:16

Багато років мешканці будинку №27 на проспекті Університетському в Кропивницькому потерпали, бо їхній багатоповерховий будинок буквально розходився по швах. Утворилась величезна тріщина між панельними плитами, і будь-якої миті будинок міг остаточно зруйнуватися.

переглядів: 193
09:53

Біля будинку №6 на вулиці Соборній у Кропивницькому з’явився новий спортивний майданчик. Ініціатором його встановлення став Роман Кубальський. За власні кошти він виготовив спортивне знаряддя – бруси, турнік тощо і разом із небайдужими місцевими активістами 15 листопада встановив їх на прибудинковій території. Також посадили берізки навколо майданчика та облаштували прилеглу до нього територію.

переглядів: 386
09:27

Напередодні Міжнародного дня недоношених дітей, який у 2009 році заснований Європейським фондом по догляду за новонародженими дітьми і відзначається 17 листопада, у вестибюлі кропивницького міського пологового будинку №1 з функціями перинатального центру зібралось чимало малечі.

переглядів: 239
1 2 »
pgt 0.66365 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua