МЕНЮ


12:29

Де і як можна оформити субсидії на житлово-комунальні послуги, на пресконференції розповіли заступник начальника управління соціального захисту населення Фортечної районної у Кропивницькому ради Олена Костенко та начальник управління соціального захисту населення Подільської районної у Кропивницькому ради Володимир Стецюк.

переглядів: 303
10:51

Голодомор був відчутний не лише на селі, а й у місті. Серед справ репресованих мало тих, де йдеться про крадіжки чи відвертий кримінал. Але в одній з таких, де звинувачуються одинадцятеро наших земляків (робітники заводів та службовці) у тому, що розкрадали просо та соняшникову олію, у обвинувальному висновку чітко окреслена картина, яка панувала тоді у Зінов’євську.

переглядів: 389
09:53

Біля будинку №6 на вулиці Соборній у Кропивницькому з’явився новий спортивний майданчик. Ініціатором його встановлення став Роман Кубальський. За власні кошти він виготовив спортивне знаряддя – бруси, турнік тощо і разом із небайдужими місцевими активістами 15 листопада встановив їх на прибудинковій території. Також посадили берізки навколо майданчика та облаштували прилеглу до нього територію.

переглядів: 528
09:27

Напередодні Міжнародного дня недоношених дітей, який у 2009 році заснований Європейським фондом по догляду за новонародженими дітьми і відзначається 17 листопада, у вестибюлі кропивницького міського пологового будинку №1 з функціями перинатального центру зібралось чимало малечі.

переглядів: 305
pgt 0.39691 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua