МЕНЮ


09:31

Доживаю останні дні у своєму довголітті цього року, бо першого грудня мені виповниться 94. Але я ще збираюсь поділитися думками з тими, хто хотів би їх почути.

переглядів: 206
09:16

Джинси, заражені вошами, свастики, приховані в конструкції будинків, жуйки з товченим склом та інші радянські міські легенди про небезпечні речі. У книзі фольклористів і антропологів Олександри Архипової і Анни Кірзюк йдеться про головні страхи радянської людини. Публікуємо уривок з п’ятої глави книги «Небезпечні радянські речі. Міські легенди і страхи в СРСР»

переглядів: 230
09:03

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва (9 листопада) художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна провів цікавий культурно-просвітницький захід в книгарні «Є», яка нещодавно відкрилася в Кропивницькому і вже стала досить популярним місцем спілкування шанувальників друкованого слова.

переглядів: 141
19:45

Більшість підрозділів державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» з 4 листопада виведені у простій. Це сталося вперше за всю його шістдесятирічну історію (саме у 1959 році було добуто перший кілограм уранового концентрату). Один із 28 уранодобувних центрів світу, найбільший у Європі, єдине в Україні підприємство, що забезпечує видобуток природного урану та виробництво його оксидного концентрату. Дві діючі уранові шахти за своїм енергетичним еквівалентом рівноцінні 60-ти вугільним шахтам. Здавалося б, маючи такі переваги, можна процвітати і не турбуватись про майбутнє. Натомість йдеться буквально про катастрофу галузі.

переглядів: 315
13:18

Минулий сонячний тиждень у нашому місті був осяяний бризками «Літературного фонтану». Це завітали до нас видаництва «Фонтан казок» і «Легенда» в особі своїх провідних авторів Івана Андрусяка, Сашка Дерманського та Олега Чаклуна. До них приєдналася наша землячка поетеса Олена Горобець і цей літературний стумінь відживлював і дитячі, й дорослі душі.

переглядів: 224
12:39

Безвідповідальність керівництва одного з підприємств призвела до відключення найбільшої котельні Кропивницького.

переглядів: 272
12:05

5 листопада Новенська селищна рада провалила розгляд питання про приєднання до Кропивницького. Не було кворуму, повідомив на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

переглядів: 133
11:22

Підприємлива родина єлисаветградського міського інженера Євгена Теодоровича Тамма (1867-1947) стояла біля витоків буровугільної галузі в краї, але знаменита не тільки тим. Сам глава сім’ї був сином переселенця Теодора Тамма, що переїхав до Росії в середині ХІХ століття з Тюрінгії (Німеччина). Батько Євгена, котрий поклав початок єлисаветградській гілці роду, оснащував млини. Тут одружився з дочкою херсонського поміщика. Помер у Баден-Бадені зовсім молодим.

переглядів: 352
10:57

5 листопада 2019 року в обласному центрі відбулось відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік. Проект цієї постанови, передбачає підвищення нині діючого тарифу ОКВП «Дніпро-Кіровоград» на централізоване водопостачання та водовідведення до рівня майже 31 грн/м3.

переглядів: 441 / коментарі (1)
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.53165 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua