МЕНЮ










10:21

Колектив інклюзивно-ресурсного центру №1 у Кропивницькому спільно з Корпусом миру США в Україні розпочали реалізацію проєкту «Соціальна інтеграція дітей з розладами аутичного спектру «Живе життя». Про історію створення проєкту і мету розповіли на пресконференції начальниця управління освіти Лариса Костенко, директорка інклюзивно-ресурсного центру Олена Дорошенко та професори зі Львівського національного університету ім. Івана Франка, члени європейської організації «Родина Кольпінгів» Катерина та Ігор Островські й волонтерка Корпусу миру США Елізабет Боуман.

переглядів: 150
09:44

На сайті Кіровоградського обласного центру зайнятості запрацювала інтерактивна мапа вакансій. З її допомогою кожен користувач, який шукає роботу, може дистанційно (через електронні гаджети чи персональний комп’ютер) здійснювати пошук актуальних вакансій не лише у межах району чи області, а й в інших містах, які під’єднані до неї.

переглядів: 134
09:04

Шостого листопада працівники культури Кропивницького приймали вітання з прийдешнім Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, який щорічно відзначають дев’ятого листопада.

переглядів: 290
14:48

Зазвичай в останні дні жовтня в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна проходять заходи із вшанування пам’яті художника архітектури, видатного єлисаветградського зодчого рідного дядька професора живопису Олександра Осмьоркіна – Якова Васильовича Паученка (1866 -1914), якому судилося стати одним з творців історичного центру сучасного міста Кропивницького.

переглядів: 263
14:02

Не стало Володимира Панченка. Втрата величезна. Спустошено літературний та духовний простори – не тільки Кіровоградщини, а й усієї України. Мабуть, ми ще не до кінця усвідомлюємо масштаб втраченого. Безумовно, особливий біль відчувають його рідні, друзі, колеги. Але разом з ними всі, хто знайомий з його творчістю, хто чув, бачив його. Я – серед останніх.

переглядів: 227
13:41

Цього року в Кропивницькому вперше за його історію було встановлено барельєф на честь ветерана Української повстанської армії Семена Сороки. Минулого року міська рада нагородила його званням почесного громадянина міста посмертно. Шкода, що Семен Климович так і недочекався визнання за життя, проте сам факт не може не тішити, і це значний прогрес у відновленні національної пам’яті міста.

переглядів: 200
13:19

Минулого понеділка виконком міської ради Кропивницького подав до господарського суду черговий позов щодо скандального гуртожитку по проспекту Університетському, 21. А в четвер його мешканці знову перекрили дорогу. Цього разу – державного значення в районі Великої Северинки.

переглядів: 250
12:53

Чимало дітей-сиріт або тих, які залишились без батьківського піклування, потребують родинного затишку і турботи. Так само і багато родинних пар мріють про створення повноцінних сімей, де б підростало молодше покоління, даруючи радісне і щасливе батьківство тим, хто з ряду причин не може мати власних дітей. Також є сімейні пари, які, маючи власних дітей, бажають усиновити чи взяти під опіку ще малечу, щоб мати велику родину. Саме для таких людей ми започатковуємо нову рубрику «Допоможемо знайти їм сім’ю». Начальник управління з питань захисту прав дітей міської ради Кропивницького Тетяна Тимоховська переконана, що таким чином маленькі кропивничани, які з різних причин залишились без батьків, зможуть знайти люблячі родини. Саме вона запропонувала нашій газеті долучитись до гарної справи пошуку потенційних батьків для дітлахів, які мріють про родинну любов. Редакція «Вечірньої газети» радо відгукнулась на пропозицію, сподіваючись, що разом ми зробимо щасливими малечу.

переглядів: 343
12:34

Рибу на ринку Олександр Семенович купував завжди сам і чистив луску, і патрав її сам, і смажив – нікому не доручав цієї, як він вважав, чоловічої справи. Все життя, а на пенсії й поготів. Рибу він любив, і всі домашні визнавали його за вмілого кулінара-рибника. Купував карасі, коропи, товстолоби переважно, навіть судака й щуку брав, але в останніх і ціна кусалась, і м’ясо було якесь жорсткувате, безжирне. Купував на міському центральному ринку в однієї й тієї ж продавщиці, яка завше посміхалась, впізнаючи його здалеку. Одного разу Олександр Семенович з нею погиркався, бо підсунула вона йому, м’яко кажучи, несвіже. «Як це так, – обурювався він, – вона ж мене знає, я в неї постійний покупець і ось таке учворити!» І не змовчав їй про це наступного разу. Продавщиця вибачалась і виправдовувалась, що кожну ж рибину вона не може перевірити, чи вона десь уже не залежалась, ставкові господарі завжди запевняють, що – сьогодні ще в сітці тріпалась, а часом трапляється… Так, трапляється, мовляв, нікуди не дінешся, але й покупець теж повинен знати, що бере: насамперед на зябра мав би глянути – як потемніли до вишневого хоча б, то отаке воно й усередині риби робиться… Після тієї балачки в перші тижні він таки пильно придивлявся до зябр і живіт риб’ячий мацав двома пальцями – чи не булькає там, але згодом не один рік минув без обману, й Олександр Семенович не став екзаменувати незмінну свою продавщицю. А якщо сказати точніше: притупив пильність.

переглядів: 251
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.52441 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua