МЕНЮ


11:39

Той, хто ходить у холодну пору року без шапки й теплих шкарпеток, частіше матиме проблеми зі здоров’ям.

переглядів: 13
14:18

За чотири роки у Кропивницькому капітально відремонтували 25 шкільних спортзалів. Тож для уроків фізичної культури, секційної роботи, шкільних спартакіад створено комфортне середовище. На це звернув увагу міський голова Андрій Райкович під час свого щорічного звіту перед громадськістю 4 грудня.

переглядів: 46
13:52

На заходи соціального захисту мешканців Кропивницького у 2019 році міська рада передбачила у міському бюджеті на 20 мільйонів гривень більше, ніж торік, і втричі – порівняно із 2015 роком. На цьому акцентував увагу міський голова Андрій Райкович під час свого щорічного звіту перед громадськістю 4 грудня.

переглядів: 53
13:06

У Кропивницькому за 4 останніх роки для комунального підприємства «Електротранс» за кошти міського бюджету закупили 64 нових сучасних транспортних засоби: тролейбуси і автобуси. Проїзд в громадському комунальному транспорті – найдешевший в Україні, а автобуси і тролейбуси кардинально змінили ситуацію у сфері пасажирських перевезень в обласному центрі. Це відзначив міський голова Андрій Райкович під час цьогорічного звіту перед громадськістю 4 грудня.

переглядів: 50
12:04

Віднедавна в приміщенні складу громадської організації «Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького» (раніше – «Серця матерів Кіровоградщини»), що на першому поверсі колишнього Будинку побуту (вулиця Преображенська, 2), діє громадський простір «Кропхаб» (Krop:hub), у перекладі з англійської – «кропивницький вузол». Створили його члени названої громадської організації в партнерстві із Центром ресоціалізації військових «Коловорот», ветерано-волонтерським центром «СМАйЛ» («Соціальна мотивована адаптаційна локація») та місцевою організацією Асоціації жінок України «Дія».

переглядів: 45
09:06

CRM - это довольно простая система управления бизнесом, хоть про неё иногда и пишут чересчур заковыристым и заумным языком. Зачем она нужна автосервису и как её грамотно использовать?

переглядів: 42
15:31

Блага цивілізації інколи можуть завдати шкоди. Як, наприклад, відкриті каналізаційні люки, до яких часом потрапляють люди.

переглядів: 61
09:14

Электронного типа полис ОСАГО считается совершенным аналогом обыкновенного бумажного варианты и с идентичной юридической силой. Подобную страховку вы можете предъявить везде, где она нужна

переглядів: 88
pgt 0.46704 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua