МЕНЮ


14:51

Учора міський голова Кропивницького Андрій Райкович завітав до громадського простору волонтерів – центру Krop:Hub, де поспілкувався з волонтерами обласного центру та привітав їх з Міжнародним днем волонтера. Розмова була теплою, в затишній родинній атмосфері, адже і стосунки міської ради та кропивницьких волонтерів міцні, надійні, щирі.

переглядів: 275
14:36

Голова обласної державної адміністрації Андрій Балонь долучився до громади міста і прийшов заслухати звіт Андрія Райковича про виконане за чотири роки на посаді міського голови. Потому першим резюмував звіт очільника міста.

переглядів: 289
14:18

За чотири роки у Кропивницькому капітально відремонтували 25 шкільних спортзалів. Тож для уроків фізичної культури, секційної роботи, шкільних спартакіад створено комфортне середовище. На це звернув увагу міський голова Андрій Райкович під час свого щорічного звіту перед громадськістю 4 грудня.

переглядів: 284
13:52

На заходи соціального захисту мешканців Кропивницького у 2019 році міська рада передбачила у міському бюджеті на 20 мільйонів гривень більше, ніж торік, і втричі – порівняно із 2015 роком. На цьому акцентував увагу міський голова Андрій Райкович під час свого щорічного звіту перед громадськістю 4 грудня.

переглядів: 287
13:34

Ремонт дитячої поліклініки у Кропивницькому стане одним з пріоритетних завдань на наступний рік для міської влади. Про це повідомив міський голова голова Андрій Райкович під час свого щорічного звіту перед громадськістю 4 грудня.

переглядів: 244
13:06

У Кропивницькому за 4 останніх роки для комунального підприємства «Електротранс» за кошти міського бюджету закупили 64 нових сучасних транспортних засоби: тролейбуси і автобуси. Проїзд в громадському комунальному транспорті – найдешевший в Україні, а автобуси і тролейбуси кардинально змінили ситуацію у сфері пасажирських перевезень в обласному центрі. Це відзначив міський голова Андрій Райкович під час цьогорічного звіту перед громадськістю 4 грудня.

переглядів: 258
12:43

Майже половина бюджету міста Кропивницького йде на потреби освітньої галузі. Це 4 грудня під час свого щорічного звіту перед громадськістю констатував міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 224
12:27

Створення нової системи теплопостачання Кропивницького – пріоритетне завдання міської влади. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час річного звіту перед громадськістю 4 грудня.

переглядів: 242
12:04

Віднедавна в приміщенні складу громадської організації «Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького» (раніше – «Серця матерів Кіровоградщини»), що на першому поверсі колишнього Будинку побуту (вулиця Преображенська, 2), діє громадський простір «Кропхаб» (Krop:hub), у перекладі з англійської – «кропивницький вузол». Створили його члени названої громадської організації в партнерстві із Центром ресоціалізації військових «Коловорот», ветерано-волонтерським центром «СМАйЛ» («Соціальна мотивована адаптаційна локація») та місцевою організацією Асоціації жінок України «Дія».

переглядів: 280
1 2 »
pgt 0.40844 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua