МЕНЮ


14:44

Історія з приєнанням селища Нового до Кропивницького (хоча селище давним-давно входить до Фортечного району Кропивницького, раніше – Кіровського району Кіровограда) задля створення об’єднаної територіальної громади, за яке 14 липня під час громадського обговорення на новенському стадіоні «Металург» проголосували 1 276 мешканців мікрорайону (проти – сорок осіб), до кінця нинішнього року мала б закономірно завершитися, але впевненості в цьому немає.

переглядів: 306
12:17

Минулої п’ятниці Андрій Табалов у прямому ефірі суспільного телебачення UA:Кропивницький в рамках телерадіопроєкту “Виборчий округ: Звіти депутатів міської ради Кропивницького” прозвітував перед громадою міста про роботу на посаді секретаря міської ради за 2019 рік.

переглядів: 201
11:44

Це жарт? Можна сприймати по-різному, але реально, не залежно від рівня таланту, щоб сьогодні видати книгу, потрібні немалі кошти. І це стало серйозним бар’єром насамперед для талановитих людей, бо графомани не соромляться витрушувати кишені меценатів чи за можливості витрачають власні кошти, аби лиш пустити у світ свою писанину. Ті ж, хто до власної творчості ставиться вимогливіше, тримає певний рівень і знає собі ціну, здебільшого приречені на вимушене мовчання. Чи може допомогти у цій ситуації творча спілка?

переглядів: 251
11:14

П’ятого грудня в обласному краєзнавчому музеї відбулося відзначення 70-річчя заслуженого ансамблю танцю України «Ятрань» та 94-річчя його засновника Анатолія Кривохижі, який поділився електронною поштою із цього приводу своїми думками з «ВГ»:

переглядів: 204
10:27

Напередодні дня народження нашого земляка – видатного художника та педагога Олександра Осмьоркіна в художньо-меморіальному музеї його імені відзначили лауреатів обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна.

переглядів: 276
09:39

Ювілейна, п’ята виставка Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Щаслива дитина – квітуча Україна» пройде одночасно у 41 дитячому садочку та 15 школах Кропивницького. Про такий непересічний творчий проєкт розповів на пресконференції його організатор та натхненник власник місцевої галереї «Єлисаветград» Микола Цуканов.

переглядів: 253
08:54

Ідея екранізувати історичний роман Василя Шкляра «Залишенець, або Чорний Ворон» зринула відразу після його виходу у світ. Адже ж довгоочікуваною була й сама поява художнього осмислення тих вікопомних подій, коли українці проявляли чудеса героїзму й жертовності у боротьбі за свою волю і право на самостійне життя. Роман Юрія Горліса-Горського «Холодний яр» можна було розглядати швидше як документальний. І ось під пером Василя Шкляра герої тих часів постали у художньому слові. Не дивно, що хотілося якомога швидше побачити їх і на екрані, аби ті сила духу, горда постава і впевненість нищили сучасні розчарування у власних силах.

переглядів: 236
pgt 0.45311 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua