МЕНЮ


14:44

Історія з приєнанням селища Нового до Кропивницького (хоча селище давним-давно входить до Фортечного району Кропивницького, раніше – Кіровського району Кіровограда) задля створення об’єднаної територіальної громади, за яке 14 липня під час громадського обговорення на новенському стадіоні «Металург» проголосували 1 276 мешканців мікрорайону (проти – сорок осіб), до кінця нинішнього року мала б закономірно завершитися, але впевненості в цьому немає.

переглядів: 311
14:24

Программа 1С одно из наиболее популярных решений в Украине среди представителей бизнеса. Уже более двадцати лет она существует на нашем рынке и за этот долгий путь успела завоевать не только высокую популярность, но и доверие. Программа 1С изначально выпускалась исключительно для бухгалтеров и долгое время предназначалась исключительно для них

переглядів: 258
10:27

Напередодні дня народження нашого земляка – видатного художника та педагога Олександра Осмьоркіна в художньо-меморіальному музеї його імені відзначили лауреатів обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна.

переглядів: 280
09:39

Ювілейна, п’ята виставка Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Щаслива дитина – квітуча Україна» пройде одночасно у 41 дитячому садочку та 15 школах Кропивницького. Про такий непересічний творчий проєкт розповів на пресконференції його організатор та натхненник власник місцевої галереї «Єлисаветград» Микола Цуканов.

переглядів: 257
pgt 0.44624 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua