МЕНЮ


10:37

У нинішньому році управління капітального будівництва міської ради Кропивницького виступало замовником будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту на 78-ми об’єктах комунальної інфраструктури, благоустрою, освіти, охорони здоров’я та соціально-культурного призначення. Про це на пресконференції повідомив начальник управління Сергій Білоконь.

переглядів: 395
10:02

Депутати Новенської селищної ради, лише із третього разу зібравшись 24 грудня на друге засідання тридцять четвертої сесії Новенської селищної ради сьомого скликання (17 і 18 грудня через відсутність кворуму засідання не відбулося), не підтримали свій же проєкт рішення про добровільне приєднання селища Нового до територіальної громади міста Кропивницького, за що 14 липня під час громадського обговорення на новенському стадіоні «Металург» проголосували 1 276 мешканців мікрорайону (проти – сорок осіб).

переглядів: 474
09:21

Міська влада Кропивницького взяла курс на оновлення лікувальних закладів обласного центру. Поступово ремонтуються відділення лікарень, закуповується нове обладнання, вирішуються соціальні проблеми медпрацівників. Ось і лікарня швидкої медичної допомоги може похвалитись новим відділенням гострої судинної неврологічної патології (інсультне відділення), яке запрацювало два роки тому.

переглядів: 494
08:58

Вісімнадцятого грудня в художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна відбулась прем’єра музичної казки «Білосніжка та семеро гномів» за участі учнів і викладачів музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза.

переглядів: 412
pgt 0.46006 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua