МЕНЮ


11:14

П’ятого грудня в обласному краєзнавчому музеї відбулося відзначення 70-річчя заслуженого ансамблю танцю України «Ятрань» та 94-річчя його засновника Анатолія Кривохижі, який поділився електронною поштою із цього приводу своїми думками з «ВГ»:

переглядів: 189
10:27

Напередодні дня народження нашого земляка – видатного художника та педагога Олександра Осмьоркіна в художньо-меморіальному музеї його імені відзначили лауреатів обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна.

переглядів: 253
09:39

Ювілейна, п’ята виставка Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Щаслива дитина – квітуча Україна» пройде одночасно у 41 дитячому садочку та 15 школах Кропивницького. Про такий непересічний творчий проєкт розповів на пресконференції його організатор та натхненник власник місцевої галереї «Єлисаветград» Микола Цуканов.

переглядів: 231
08:54

Ідея екранізувати історичний роман Василя Шкляра «Залишенець, або Чорний Ворон» зринула відразу після його виходу у світ. Адже ж довгоочікуваною була й сама поява художнього осмислення тих вікопомних подій, коли українці проявляли чудеса героїзму й жертовності у боротьбі за свою волю і право на самостійне життя. Роман Юрія Горліса-Горського «Холодний яр» можна було розглядати швидше як документальний. І ось під пером Василя Шкляра герої тих часів постали у художньому слові. Не дивно, що хотілося якомога швидше побачити їх і на екрані, аби ті сила духу, горда постава і впевненість нищили сучасні розчарування у власних силах.

переглядів: 214
14:51

Учора міський голова Кропивницького Андрій Райкович завітав до громадського простору волонтерів – центру Krop:Hub, де поспілкувався з волонтерами обласного центру та привітав їх з Міжнародним днем волонтера. Розмова була теплою, в затишній родинній атмосфері, адже і стосунки міської ради та кропивницьких волонтерів міцні, надійні, щирі.

переглядів: 250
14:36

Голова обласної державної адміністрації Андрій Балонь долучився до громади міста і прийшов заслухати звіт Андрія Райковича про виконане за чотири роки на посаді міського голови. Потому першим резюмував звіт очільника міста.

переглядів: 257
14:18

За чотири роки у Кропивницькому капітально відремонтували 25 шкільних спортзалів. Тож для уроків фізичної культури, секційної роботи, шкільних спартакіад створено комфортне середовище. На це звернув увагу міський голова Андрій Райкович під час свого щорічного звіту перед громадськістю 4 грудня.

переглядів: 261
13:52

На заходи соціального захисту мешканців Кропивницького у 2019 році міська рада передбачила у міському бюджеті на 20 мільйонів гривень більше, ніж торік, і втричі – порівняно із 2015 роком. На цьому акцентував увагу міський голова Андрій Райкович під час свого щорічного звіту перед громадськістю 4 грудня.

переглядів: 267
13:34

Ремонт дитячої поліклініки у Кропивницькому стане одним з пріоритетних завдань на наступний рік для міської влади. Про це повідомив міський голова голова Андрій Райкович під час свого щорічного звіту перед громадськістю 4 грудня.

переглядів: 233
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.4448 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua