МЕНЮ


13:04

Ці слова написані на могилі Володимира Шульгина та його друга Володимира Наумовича, учасників бою під Крутами. Поховання дивом збереглось. Відомо, що, потрапивши до лап більшовиків під час відступу, хлопці мужньо прийняли смерть, підтримуючи один одного.

переглядів: 586
12:38

Ще два аптечних заклади з’явилися у Кропивницькому. Цього разу – у двох віддалених мікрорайонах міста – на Великій Балці та Лелеківці. Міський голова Кропивницького Андрій Райкович разом із секретарем міської ради Андрієм Табаловим, начальником управління охорони здоров’я міськради Оксаною Макарук, заступником директора компанії «Ліки Кіровоградщини» Оксаною Хільченко та мешканцями мікрорайонів відкрили аптеки.

переглядів: 566
12:02

На початку 20-х, у які ми тільки вступаємо у нинішньому столітті, Онуфріївський парк відзначатиме своє 200-річчя. Іноді його ще називають парком чотирьох Михайлів, маючи на увазі, очевидно, крім трьох поколінь графів Толстих, ще й Михайла Камбурлія, капітана російської армії, який придбав ці землі у піонера колонізації (чи окупації?) Російською імперією наших степів Івана Хорвата.

переглядів: 578
11:44

Депутати Новенської селищної ради на четвертому засіданні тридцять четвертої сесії ради 28 січня одноголосно (21 присутній депутат і новенський селищний голова Сергій Денисенко) проголосували за добровільне приєднання селища Нового до міста Кропивницького. Щоправда, лише з першого березня.

переглядів: 519
11:20

– Своїм досягненням як депутата і секретаря міської ради вважаю те, що зумів разом з міським головою об’єднати депутатів ради різних політичних сил навколо розбудови нашого міста, ухвалення вкрай важливих рішень і максимально прозорої діяльності ради, – наголосив секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов, звітуючи перед жителями Великої Балки про свою роботу як депутата по цьому округу. – Наші з вами зусилля були спрямовані на те, аби мікрорайон перестав вважатися віддаленим. Тут поступово ремонтуються дороги, встановлюється вуличне освітлення, вчасно вивозяться побутові відходи, ремонтуються дитячі майданчики.

переглядів: 593
10:58

Протягом епідемічного сезону 2019 – 2020 років, який бере відлік від 30 вересня, у Кропивницькому із вірусними захворюваннями було госпіталізовано 336 осіб, 247 з них – діти. Про це повідомила позаштатний міський інфекціоніст Ірина Панченко 28 січня на пресконференції, в якій також взяли участь начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук та директор Кіровоградського обласного лабораторного центру МОЗ України Іван Касьяненко.

переглядів: 577
10:23

Розпочалась реєстрація учасників другого міського фестивалю соціальної реклами у місті Кропивницькому “Майбутнє за молоддю”. Захід проводиться вже вдруге, адже минулорічний засвідчив неабияку потребу сучасної молоді у створенні та втіленні у життя різноманітних соціальних проєктів, що поліпшували б життя громади.

переглядів: 668
10:09

У день пам’яті жертв Голокосту у державному архіві області відбулася презентація інформаційно-просвітницького проєкту «Архівна юдаїка та Голокост у Центральноукраїнському регіоні».

переглядів: 639
09:47

29 січня в Україні відзначали День пам’яті героїв Крут.

переглядів: 560
1 2 3 4 5 »
pgt 0.35065 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua