МЕНЮ


13:13

Майже 15 тисяч безробітних громадян зареєстровано у центрах зайнятості Кіровоградської області станом на перше січня цього року. Майже половина з них – жінки, 29.8 відсотка – молодь до 35 років, майже кожен другий безробітний – сільський мешканець. Такі цифри навів журналістам, коментуючи результати діяльності центрів зайнятості Кіровоградщини за 2019 рік, на пресконференції заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

переглядів: 25
12:35

Нова державна програма «Доступні кредити для мікро- та малого підприємництва» почне діяти з першого лютого 2020 року. Про це повідомила на пресконференції директор департаменту – начальник управління економіки міськради Кропивницького Маріанна Морква.

переглядів: 29
11:37

Традиційний Літературний салон у Кропивницькому, присвячений Дню соборності України, відбувся у гімназії імені Тараса Шевченка. Цьогоріч учасниками творчої зустрічі стали учні шкіл обласного центру, керівники закладів освіти, вчителі, шанувальники українського слова.

переглядів: 29
10:41

У Маловисківській міській об’єднаній громаді Кіровоградської області за підтримки програми агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) 14 січня презентували два соціально важливих проєкти: покращення послуг з водопостачання та створення культурного й комунікативного простору. А в Дмитрівській сільській об’єднаній громаді 16 січня відбулося відкриття молодіжного простору Youth space та Центру громадської й фізичної активності жінок-лідерок.

переглядів: 27
09:07

Скільки разів мінялася влада у нашому місті сто років тому, у 1919-му? Які вікопомні події сталися тоді, і який відголос вони мають аж до сьогоднішнього часу? Про все це багато написано в радянську добу, але, на жаль, тільки сьогодні ми вчимося дивитися на ту епоху українськими очима. Напередодні Дня соборності відбулася презентація другої книги із серії «Роки боротьби: 1917-1922 на Єлисаветчині. Український погляд» – «1919-ий – у вирі революцій».

переглядів: 22
07:51

Объемная световая реклама используется практически повсеместно. Она помогает прохожему быстро найти нужный объект, заведение, кабинет в здании, а фирме – привлечь к себе внимание. Рекламные вывески позволяют продвинуть тот или иной бренд, товар, услугу.

переглядів: 28
18:44

Здоровый образ жизни привлекает все больше людей. Правильное питание, отказ от вредных привычек, качественный сон и, конечно, занятия спортом — это дорога к крепкому здоровью, красивому телу и хорошему настроению.

переглядів: 28
15:21

Всеукраїнський фінансовий сайт maanimo.com ініціює конкурс робіт «Вони змогли: бізнес-герої мого краю», завдяки якому ми прагнемо розповісти про найбільш успішні приклади підприємництва у вашому регіоні.

переглядів: 34
13:49

Хвороба котячих подряпин, або по-науковому доброякісний лімфоретікулез, – це інфекційна хвороба, що виникає після подряпини, укусу чи тісного контакту з кішками й характеризується помірно вираженою загальною інтоксикацією, а також збільшенням лімфатичних вузлів, найближчих до місця впровадження інфекції. Іноді страждає нервова система.

переглядів: 42
1 2 3 »
pgt 0.46056 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua