МЕНЮ


12:38

Ще два аптечних заклади з’явилися у Кропивницькому. Цього разу – у двох віддалених мікрорайонах міста – на Великій Балці та Лелеківці. Міський голова Кропивницького Андрій Райкович разом із секретарем міської ради Андрієм Табаловим, начальником управління охорони здоров’я міськради Оксаною Макарук, заступником директора компанії «Ліки Кіровоградщини» Оксаною Хільченко та мешканцями мікрорайонів відкрили аптеки.

переглядів: 576
11:20

– Своїм досягненням як депутата і секретаря міської ради вважаю те, що зумів разом з міським головою об’єднати депутатів ради різних політичних сил навколо розбудови нашого міста, ухвалення вкрай важливих рішень і максимально прозорої діяльності ради, – наголосив секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов, звітуючи перед жителями Великої Балки про свою роботу як депутата по цьому округу. – Наші з вами зусилля були спрямовані на те, аби мікрорайон перестав вважатися віддаленим. Тут поступово ремонтуються дороги, встановлюється вуличне освітлення, вчасно вивозяться побутові відходи, ремонтуються дитячі майданчики.

переглядів: 601
10:09

У день пам’яті жертв Голокосту у державному архіві області відбулася презентація інформаційно-просвітницького проєкту «Архівна юдаїка та Голокост у Центральноукраїнському регіоні».

переглядів: 649
08:56

Уже стало традицією щороку, наприкінці січня, у концертній залі музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза до дня народження видатного українського композитора, нашого славетного земляка Юлія Мейтуса проводити концерт «Музичні вечори в будинку родини Мейтусів», на якому звучить музика композитора та юних композиторів – продовжувачів традицій української композиторської школи.

переглядів: 434
19:03

Зараз існує багато способів для впорядкування й утеплення квартир у багатоповерхових будівлях. Але часто такі «покращення» зменшують пожежну безпеку багатоповерхівок.

переглядів: 309
17:58

Полезные советы по выбору женской одежды для тренировок.

переглядів: 321
13:13

Майже 15 тисяч безробітних громадян зареєстровано у центрах зайнятості Кіровоградської області станом на перше січня цього року. Майже половина з них – жінки, 29.8 відсотка – молодь до 35 років, майже кожен другий безробітний – сільський мешканець. Такі цифри навів журналістам, коментуючи результати діяльності центрів зайнятості Кіровоградщини за 2019 рік, на пресконференції заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

переглядів: 384
12:35

Нова державна програма «Доступні кредити для мікро- та малого підприємництва» почне діяти з першого лютого 2020 року. Про це повідомила на пресконференції директор департаменту – начальник управління економіки міськради Кропивницького Маріанна Морква.

переглядів: 449
11:37

Традиційний Літературний салон у Кропивницькому, присвячений Дню соборності України, відбувся у гімназії імені Тараса Шевченка. Цьогоріч учасниками творчої зустрічі стали учні шкіл обласного центру, керівники закладів освіти, вчителі, шанувальники українського слова.

переглядів: 533
1 2 3 4 »
pgt 0.39639 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua