МЕНЮ


10:27

З благословення поетеси члена Національної спілки письменників України Антоніни Корінь та з добрих напутніх слів очільниці літературного об’єднання «Парус» Олени Надутенко в новенській бібліотеці-філії № 17 міської централізованої бібліотечної системи міста Кропивницького відкрито літературну студію для початківців «Світанок».

переглядів: 263
09:25

Одним из самых известных российских трейдеров является Александр Резвяков. Его сегодняшнюю популярность можно объяснить тем, что он, парень из простой семьи, своим трудолюбием и упорством сумел пробить себе путь к финансовому успеху. В последующих пунктах мы рассмотрим биографию Александра, а также обсудим его инвестиционную деятельность и стратегию торговли.

переглядів: 1213
17:49

Давно відомий і доведений факт: якість сну безпосередньо впливає на якість життя людини. Якщо ви звикли відпочивати на дуже м'яких або надмірно жорстких матрацах, дивуватися розбитому стану на ранок не доводиться. Причина недосипу і ниючих болів по всьому тілу - неправильна організація спального місця. Коли ступінь жорсткості матраца не відповідає статурі, вазі і стану здоров'я користувача, сон просто не може бути повноцінним.

переглядів: 281
16:42

На любых длительных мероприятиях, на которых приходится усваивать много новой информации, решать какие-либо проблемы, необходимо делать перерывы. Кофе-брейк — это идеальный вариант для таких пауз.

переглядів: 162
17:06

Дифтерія – гостра інфекційна хвороба, яка характеризується токсичним ураженням серцево-судинної, нервової систем та надниркових залоз, а також запальним процесом із фібринозним нальотом, який знаходиться в місці входу інфекції.

переглядів: 226
13:14

76-у річницю визволення міста від нацистських загарбників у Кропивницькому відзначили покладанням квітів

переглядів: 241
11:39

«Кожна мова окреслює навколо народу, що нею говорить, коло, з якого можна вийти, лише увійшовши до іншого кола», – писав німецький філософ Вільгельм фон Гумбольдт.

переглядів: 268
10:16

У розвинутих країнах сучасний господарський механізм (система важелів, з допомогою яких регулюються економічні відносини) доповнюється національною інноваційною системою. В Україні ж стратегію як державного регулювання економіки, так і ринкового саморегулювання визначає економічний інтерес олігархату. І цей інтерес дуже рідко збігається з національним економічним інтересом. Відтак, якщо в умовах цивілізованої економіки система державного регулювання економіки спрямована на підвищення рівня життя найменш забезпечених верств населення та обмеження монополістичних тенденцій, то в Україні – все з точністю до навпаки.

переглядів: 256 / коментарі (1)
09:30

Минулого року виповнилось по 90 років двом мешканцям нашого міста, подружжю Іванові та Любомирі Григоращенкам. Та їх об’єднують не лише довгий вік, діти, онуки, правнуки, а й тяжкі перипетії долі, яка звела їх за тисячі кілометрів від рідних країв. Їхня родина – живе втілення актуального і, як показали події останніх років, життєво важливого для України гасла «Схід і Захід – разом!». Їхня любов фактично перемогла корисливі інтереси імперій, для яких наша країна і ми, українці, завжди були лише ресурсом і які, протиставляючи нас, паразитували на нашій роз’єднаності.

переглядів: 217
« 1 2 3 4 »
pgt 0.51416 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua