МЕНЮ


10:41

У Маловисківській міській об’єднаній громаді Кіровоградської області за підтримки програми агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) 14 січня презентували два соціально важливих проєкти: покращення послуг з водопостачання та створення культурного й комунікативного простору. А в Дмитрівській сільській об’єднаній громаді 16 січня відбулося відкриття молодіжного простору Youth space та Центру громадської й фізичної активності жінок-лідерок.

переглядів: 249
09:07

Скільки разів мінялася влада у нашому місті сто років тому, у 1919-му? Які вікопомні події сталися тоді, і який відголос вони мають аж до сьогоднішнього часу? Про все це багато написано в радянську добу, але, на жаль, тільки сьогодні ми вчимося дивитися на ту епоху українськими очима. Напередодні Дня соборності відбулася презентація другої книги із серії «Роки боротьби: 1917-1922 на Єлисаветчині. Український погляд» – «1919-ий – у вирі революцій».

переглядів: 213
07:51

Объемная световая реклама используется практически повсеместно. Она помогает прохожему быстро найти нужный объект, заведение, кабинет в здании, а фирме – привлечь к себе внимание. Рекламные вывески позволяют продвинуть тот или иной бренд, товар, услугу.

переглядів: 175
18:44

Здоровый образ жизни привлекает все больше людей. Правильное питание, отказ от вредных привычек, качественный сон и, конечно, занятия спортом — это дорога к крепкому здоровью, красивому телу и хорошему настроению.

переглядів: 175
15:21

Всеукраїнський фінансовий сайт maanimo.com ініціює конкурс робіт «Вони змогли: бізнес-герої мого краю», завдяки якому ми прагнемо розповісти про найбільш успішні приклади підприємництва у вашому регіоні.

переглядів: 159
13:49

Хвороба котячих подряпин, або по-науковому доброякісний лімфоретікулез, – це інфекційна хвороба, що виникає після подряпини, укусу чи тісного контакту з кішками й характеризується помірно вираженою загальною інтоксикацією, а також збільшенням лімфатичних вузлів, найближчих до місця впровадження інфекції. Іноді страждає нервова система.

переглядів: 183
12:37

Наприкінці грудня минулого року набрали чинності нові правила благоустрою Кропивницького. Про необхідність їх запровадження та про окремі пункти документа на пресконференції розповіли начальник відділу правового забезпечення юридичного управління міськради Олександр Льон та начальник міської спеціалізованої інспекції Андрій Максюта.

переглядів: 225
11:59

Шістнадцятого січня виповнилося п’ять років з дня загибелі в зоні проведення антитерористич- ної операції нашого земляка командира 73-го морського центру спеціального призначення капітана 1-го рангу Юрія Олефіренка.

переглядів: 327
10:34

Рекламно-производственные материалы для бизнеса от специалистов: большой выбор, удобная и быстрая установка, достойное качество.

переглядів: 203
« 1 2 3 4 »
pgt 0.43902 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua