МЕНЮ


13:14

76-у річницю визволення міста від нацистських загарбників у Кропивницькому відзначили покладанням квітів

переглядів: 214
12:48

Кілька років як останній народний аргумент проти Порошенка використовувалась його поїздка на Мальдіви

переглядів: 219
12:19

Майже через добу після повідомлення прес-секретарки про те, що Зеленський терміново повертається у зв’язку з катастрофою літака МАУ, він все-таки повернувся.

переглядів: 208
12:02

Поїздка президента Володимира Зеленського до Оману – звичайно ж, у відпустку, щоб там не розповідали представники офісу глави держави – не викличе в українському суспільстві емоцій, які викликала подорож його попередника на Мальдіви

переглядів: 202
11:39

«Кожна мова окреслює навколо народу, що нею говорить, коло, з якого можна вийти, лише увійшовши до іншого кола», – писав німецький філософ Вільгельм фон Гумбольдт.

переглядів: 236
11:12

Онуфріївщина – один з віддалених від обласного центру районів. Тут нечасто бувають заїжджі митці, а цього разу у містечко на берегах річки Сухий Омельничок завітав цілий літературний десант: члени обласної організації Національної спілки письменників України, літератори з обласного літоб’єднання «Степ» та літературного клубу «Ліра».

переглядів: 210
10:42

Дитячими конкурсами, зокрема малюнків, давно і нікого не здивуєш.Та з часом вони не втрачають популярності, бо саме у малюнках діти, які ще не встигли осягнути інтелектуального чи мистецького рівня втілення своїх почуттів у слові чи у музиці, найповніше висловлюють своє світовідчуття. Наївне, щире, просте, але цим і найцінніше, бо всупереч суворій реальності яскравістю фарб і невправністю ліній виокремлює головне – любов, віру, надію на краще.

переглядів: 176
10:16

У розвинутих країнах сучасний господарський механізм (система важелів, з допомогою яких регулюються економічні відносини) доповнюється національною інноваційною системою. В Україні ж стратегію як державного регулювання економіки, так і ринкового саморегулювання визначає економічний інтерес олігархату. І цей інтерес дуже рідко збігається з національним економічним інтересом. Відтак, якщо в умовах цивілізованої економіки система державного регулювання економіки спрямована на підвищення рівня життя найменш забезпечених верств населення та обмеження монополістичних тенденцій, то в Україні – все з точністю до навпаки.

переглядів: 234 / коментарі (1)
09:57

Впевнений, абсолютній більшості читачів це рішення ні про що не говорить. А тим часом, воно стосується майже половини населення області, яке є споживачем підприємства-монополіста у сфері забезпечення питною водою, – ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

переглядів: 341
1 2 »
pgt 0.4899 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua