МЕНЮ


12:38

Ще два аптечних заклади з’явилися у Кропивницькому. Цього разу – у двох віддалених мікрорайонах міста – на Великій Балці та Лелеківці. Міський голова Кропивницького Андрій Райкович разом із секретарем міської ради Андрієм Табаловим, начальником управління охорони здоров’я міськради Оксаною Макарук, заступником директора компанії «Ліки Кіровоградщини» Оксаною Хільченко та мешканцями мікрорайонів відкрили аптеки.

переглядів: 116
11:20

– Своїм досягненням як депутата і секретаря міської ради вважаю те, що зумів разом з міським головою об’єднати депутатів ради різних політичних сил навколо розбудови нашого міста, ухвалення вкрай важливих рішень і максимально прозорої діяльності ради, – наголосив секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов, звітуючи перед жителями Великої Балки про свою роботу як депутата по цьому округу. – Наші з вами зусилля були спрямовані на те, аби мікрорайон перестав вважатися віддаленим. Тут поступово ремонтуються дороги, встановлюється вуличне освітлення, вчасно вивозяться побутові відходи, ремонтуються дитячі майданчики.

переглядів: 123
10:09

У день пам’яті жертв Голокосту у державному архіві області відбулася презентація інформаційно-просвітницького проєкту «Архівна юдаїка та Голокост у Центральноукраїнському регіоні».

переглядів: 159
08:56

Уже стало традицією щороку, наприкінці січня, у концертній залі музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза до дня народження видатного українського композитора, нашого славетного земляка Юлія Мейтуса проводити концерт «Музичні вечори в будинку родини Мейтусів», на якому звучить музика композитора та юних композиторів – продовжувачів традицій української композиторської школи.

переглядів: 112
pgt 0.45033 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua