МЕНЮ


18:52

Останніми роками побутовий травматизм набуває масового характеру. Одні діти травмуються через допитливість і необережність, інші – через безвідповідальність та неуважність батьків. У структурі дитячого травматизму на побутові травми припадає від 50 до 75 усіх нещасних випадків.

переглядів: 18
12:09

Наш обласний художній музей міг би стати одним із найвідоміших у світі, якби свого часу всесвітньо знаменитий художник Іван Похитонов дотримав своєї обіцянки передати після смерті нашому місту цілу колекцію своїх картин. За свідченням єлисаветградського громадського діяча Павла Рябкова, він мав такий намір у 1913 році, коли міська картинна галерея тільки створювалась благодійним Товариством поширення грамотності і ремесел.

переглядів: 45
11:12

Старший розвідник старший сержант 3-го окремого полку спеціального призначення Віталій Федитник 16 лютого 2015 року виконував бойове завдання у складі групи в районі міста Дебальцевого. Група вступила в бій, натрапивши на засідку російських найманців-терористів. БТР, на якому перебував Віталій Федитник, був підбитий. Старший сержант вступив у бій з ворогом, під час якого отримав смертельне поранення.

переглядів: 45
10:35

Цієї зими ми могли б святкувати 75-річчя непересічного педагога – Василя Івановича Каюкова, який усе свідоме життя не просто віддавав серце дітям, а виховував з них українських лицарів. Думаю, багато хто пам’ятає його – до останнього дня життя відданого своїй справі, Учителя. Як він встиг, пішовши в інші світи майже два десятиліття тому, залишити такий яскравий слід в українській педагогіці, який ми тільки зараз осмислюємо, осягаємо і переконуємось у важливості та актуальності його підходу до навчання і виховання, особливо у світлі нинішньої російсько-української війни?

переглядів: 44
09:17

Освітня реформа дала можливість школам відмовитися від роботи у режимі «бюджетна установа» і почати господарювати за своїми правилами. Цьому сприяє право середніх загальноосвітніх закладів перейти на фінансову автономію, яка дає школам і їхньому керівництву більше повноважень і можливостей. Побутує стереотипна думка, що фінансова автономія лише уможливлює впровадження школами платних послуг, отримання власного прибутку, однак в цьому понятті закладено набагато ширші значення.

переглядів: 32
08:24

Кількість підліткових самогубств в Україні зростає через участь дітей у небезпечних іграх в Інтернеті.

переглядів: 53
11:17

Нове сучасне хірургічне обладнання для лапароскопічних та артроскопічних операцій нарешті встановлено в кропивницькій міській лікарні швидкої медичної допомоги. Про його придбання ми вже писали наприкінці минулого року. Але апаратура стояла не розпакованою через проблеми із находженням коштів до міського бюджету, тому оплату фірмі-виробнику так і не було здійснено. І ось вже наприкінці січня розрахунок відбувся.

переглядів: 86
10:01

У Кропивницькому, в музичній вітальні художньо-меморіального музею Олександра Осмьоркіна, відбувся концерт «Музичні візерунки» студентів відділу оркестрових струнних інструментів музичного коледжу.

переглядів: 87
09:15

Зустріч у книгарні «Є» з істориком, археологом Миколою Тупчієнком викликала великий інтерес: у маленький зал було не протовпитись, тож довелося скористатися записом трансляції у Фейсбуці.

переглядів: 122 / коментарі (1)
1 2 »
pgt 0.50355 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua