МЕНЮ


19:13

Сучасне покоління людей нерозривно пов’язане з інформаційними технологіями, які впливають на всі сфери суспільного життя, на всіх і на кожного. Діти – не виняток, адже перебувають під впливом нескінченного потоку інформації, який лине з екранів телевізорів і комп’ютерів.

переглядів: 301
17:17

Надежный замок позволяет герметично закрыть zip-пакет и это очень удобно: ничего не выльется и не просыпется. Чаще всего их используют на кухне, но спектр применения такой упаковки гораздо шире.

переглядів: 30893
17:04

Придбати оригінальні запчастини для побутової техніки можна в спеціалізованому інтернет-магазині.

переглядів: 317
11:12

Дві тисячі гривень отримає з нагоди 101-ї річниці з дня народження кропивничанка-довгожителька Любов Савченко. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради Кропивницького.

переглядів: 615
10:51

На черговому сесійному засіданні депутати міської ради затвердили програму розвитку туристичної галузі міста Кропивницького на 2020 – 2022 роки.

переглядів: 879
09:03

Не знаю, чи це випадковість, але саме напередодні роковин початку подій на Майдані, мені до рук потрапив диск, свого часу забутий і загублений у дальньому кінці шухляди серед десятків подібних із різноманітними записами музики, урочистих подій, якихось виступів. На його білій лицьовій поверхні чорним, трохи розпливчастим фломастером написано: «РІ Чміленко Леонтій Ів. Сахно Супрун і Гриць».

переглядів: 490
19:13

Дитина має спасти певну кількість годин, аби добре відпочити та відновити захисні сили організму. На якість сну впливають різні фактори, серед них є важливими звички дитини, її розклад дня та умови відпочинку у дитячій кімнаті.

переглядів: 757
16:20

Ковролін – матеріал, який користується попитом серед споживачів через свої багаточисельні переваги. Але важливо правильно відібрати покриття, яке ідеально підійде саме для вашої оселі.

переглядів: 911
17:32

З кожним подихом у наші легені потрапляє від 40 до 70 тисяч пилинок. Людина робить за добу 22 тисячі подихів, в організм потрапляє за день близько двох столових ложок пилу, частина якого через легені надходить у кров. Причому відбувається це не на вулиці, а в будинку чи квартирі. Саме вдома утворюється величезна кількість пилу, а в замкнутому просторі його концентрація стає високою.

переглядів: 359 / коментарі (1)
1 2 3 »
pgt 0.35364 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua