МЕНЮ


20:23

Кашпо все чаще встречается в повседневной жизни, как украшение интерьера.

переглядів: 137
16:03

Изготовление и программирование чип-ключей для автомобилей: доступная стоимость, высокий уровень сервиса.

переглядів: 172
10:42

Населення Кропивницького є одним з найбільших споживачів комунальних послуг. Саме від вчасно сплачених коштів за отримані послуги залежить ефективна і якісна робота підприємств – надавачів таких послуг, що є запорукою комфорту та сприятливих умов життя мешканців нашого міста.

переглядів: 277
10:13

Відгуки на фільм, який вийшов в український прокат 30 січня, а 12 лютого завершився його показ у нашому кінотеатрі «Портал», були дуже різноманітні – і захоплені, і скептичні. «Наші Котики» (повна назва «Наші котики, або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану», попередні назви – «Бліндаж», «Котик з палаючими очима») – копродукційний українсько-канадсько-американський комедійний фільм режисера Володимира Тихого.

переглядів: 303
09:45

У 2012 році в Одеському видавництві «Астропринт» вийшла книга «Я обрав свій шлях: Леонід Куценко у спогадах, листах, пам’яті».

переглядів: 304 / коментарі (1)
18:31

Салоны красоты и всевозможные бьюти-студии сегодня есть не только в крупных городах, но и в небольших населенных пунктах. Иногда они буквально соседствуют друг с другом или, в крайнем случае, можно найти несколько на одной улице. Однако при таком изобилии бывает весьма не просто найти заведение, которое устроит по цене, качеству и количеству услуг.

переглядів: 318
18:52

Останніми роками побутовий травматизм набуває масового характеру. Одні діти травмуються через допитливість і необережність, інші – через безвідповідальність та неуважність батьків. У структурі дитячого травматизму на побутові травми припадає від 50 до 75 усіх нещасних випадків.

переглядів: 224
12:09

Наш обласний художній музей міг би стати одним із найвідоміших у світі, якби свого часу всесвітньо знаменитий художник Іван Похитонов дотримав своєї обіцянки передати після смерті нашому місту цілу колекцію своїх картин. За свідченням єлисаветградського громадського діяча Павла Рябкова, він мав такий намір у 1913 році, коли міська картинна галерея тільки створювалась благодійним Товариством поширення грамотності і ремесел.

переглядів: 231
11:12

Старший розвідник старший сержант 3-го окремого полку спеціального призначення Віталій Федитник 16 лютого 2015 року виконував бойове завдання у складі групи в районі міста Дебальцевого. Група вступила в бій, натрапивши на засідку російських найманців-терористів. БТР, на якому перебував Віталій Федитник, був підбитий. Старший сержант вступив у бій з ворогом, під час якого отримав смертельне поранення.

переглядів: 235
« 1 2 3 »
pgt 0.44404 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua