МЕНЮ


13:14

Так назвав творчий спадок нашого земляка художника Володимира Федорова науковий співробітник обласного художнього музею Олег Юрченко, куратор виставки, відкритої тут до сторіччя митця.

переглядів: 234
12:59

У художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна у Кропивницькому експонується виставка «Володимир Федоров: художник і час» до сторіччя митця.

переглядів: 209
12:37

Скільки у Кропивницькому незаконних МАФів, чи потрібні нашому місту такі тимчасові споруди для торгівлі чи краще надати перевагу магазинам та супермаркетам? Як змусити власників МАФів не порушувати правил благоустрою та коли місто отримає комплексну схему розташування тимчасових споруд для торгівлі – про все це говоримо із секретарем міської ради Кропивницького Андрієм Табаловим.

переглядів: 181
12:09

Наш обласний художній музей міг би стати одним із найвідоміших у світі, якби свого часу всесвітньо знаменитий художник Іван Похитонов дотримав своєї обіцянки передати після смерті нашому місту цілу колекцію своїх картин. За свідченням єлисаветградського громадського діяча Павла Рябкова, він мав такий намір у 1913 році, коли міська картинна галерея тільки створювалась благодійним Товариством поширення грамотності і ремесел.

переглядів: 202
11:48

Щороку презентація видання «Історичний календар Кіровоградщини: люди, події, факти» — подія у культурному житті міста. Але цього року вона була особливо багатолюдною. І, оглянувшись по залу обласної наукової універсальної бібліотеки імені Д. Чижевського, де вона відбувалась, можна з певністю сказати: більшість присутніх за 15 років життя цього видання, згадувались на його сторінках.

переглядів: 194
11:12

Старший розвідник старший сержант 3-го окремого полку спеціального призначення Віталій Федитник 16 лютого 2015 року виконував бойове завдання у складі групи в районі міста Дебальцевого. Група вступила в бій, натрапивши на засідку російських найманців-терористів. БТР, на якому перебував Віталій Федитник, був підбитий. Старший сержант вступив у бій з ворогом, під час якого отримав смертельне поранення.

переглядів: 219
10:59

П’ятнадцятого лютого 2015 року група з 2-го батальйону спеціального призначення Національної гвардії України «Донбас» прийняла бій біля блокпосту сепаратистів під Маріуполем (поблизу села Широкиного Новоазовського району Донецької області), до якого її навмисне привів провідник. У цьому бою загинули двоє українських бійців, один з них – кіровоградець Євгеній Тельнов з позивним «Усач». Перед загибеллю він під ворожим вогнем витягнув одного з поранених товаришів з поля бою.

переглядів: 203
10:35

Цієї зими ми могли б святкувати 75-річчя непересічного педагога – Василя Івановича Каюкова, який усе свідоме життя не просто віддавав серце дітям, а виховував з них українських лицарів. Думаю, багато хто пам’ятає його – до останнього дня життя відданого своїй справі, Учителя. Як він встиг, пішовши в інші світи майже два десятиліття тому, залишити такий яскравий слід в українській педагогіці, який ми тільки зараз осмислюємо, осягаємо і переконуємось у важливості та актуальності його підходу до навчання і виховання, особливо у світлі нинішньої російсько-української війни?

переглядів: 221
10:08

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович минулого четверга зустрівся з активною молоддю у неформальній обстановці. На чаювання зібрались у ланч-кафе «Ятрань». Юнаки та дівчата дискутували з міським головою, пропонували низку цікавих ідей, які варто було б втілити в життя у Кропивницькому, аби зробити його ще кращим та комфортнішим для мешканців.

переглядів: 190
1 2 »
pgt 0.49717 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua