МЕНЮ


11:18

Буквально вчора до редакції зателефонував наш постійний читач і повідомив, що якісь ділового вигляду чоловіки походжають тротуаром біля кінотеатру «Зоряний» і хазяйновито розмірковують, де ж буде в’їзд-під’їзд до майбутнього супермаркету «Маркетопт”. Приглядалися до вузенького проїзду між зупинкою громадського транспорту і кав’ярнею «Франс.ua” з боку вулиці Великої Перспективної.

переглядів: 645 / коментарі (1)
11:04

Міська рада Кропивницького завершила процес приєднання Новенської селищної територіальної громади до Кропивницької міської територіальної громади. Відповідне рішення про добровільне приєднання ухвалили депутати на черговому засіданні дев’ятнадцятої сесії міської ради, яке відбулося 14 лютого.

переглядів: 356
10:42

Населення Кропивницького є одним з найбільших споживачів комунальних послуг. Саме від вчасно сплачених коштів за отримані послуги залежить ефективна і якісна робота підприємств – надавачів таких послуг, що є запорукою комфорту та сприятливих умов життя мешканців нашого міста.

переглядів: 437
10:13

Відгуки на фільм, який вийшов в український прокат 30 січня, а 12 лютого завершився його показ у нашому кінотеатрі «Портал», були дуже різноманітні – і захоплені, і скептичні. «Наші Котики» (повна назва «Наші котики, або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану», попередні назви – «Бліндаж», «Котик з палаючими очима») – копродукційний українсько-канадсько-американський комедійний фільм режисера Володимира Тихого.

переглядів: 444
09:59

Посеред лютого, коли відзначається передвесняне Стрітення, у літературних та краєзнавчих колах нашого міста згадують незабутнього Леоніда Куценка. Саме 15 лютого, у день його народження, щороку, уже 13-й раз у літературно-меморіальному музеї І. Карпенка-Карого відбуваються обласні літературно-краєзнавчі куценківські читання. Цього року вони присвячені двом визначним ювілеям – 180-річчю Марка Кропивницького та 175-річчю Івана Карпенка-Карого і носять символічну назву – «Осяяні талантом».

переглядів: 282
09:45

У 2012 році в Одеському видавництві «Астропринт» вийшла книга «Я обрав свій шлях: Леонід Куценко у спогадах, листах, пам’яті».

переглядів: 470 / коментарі (1)
09:20

Уже третій рік у Кропивницькому діє альтернативна школа «КрОК» (віднедавна вона знаходиться на вулиці Кавалерійській, 17/19), що є експериментальним освітнім проєктом. У ній навчаються декілька десятків учнів, які водночас є учнями дистанційних шкіл – харківської «Ангстрем» і київської «Джерело».

переглядів: 1053
08:52

«Майстерня ліногравюри Леоніда Бондаря» – під такою назвою в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна в рамках музейного мистецького проєкту «Галерея дитячого мистецтва» відкрилася виставка до 60-річчя заснування цієї художньої школи. Виставка організована з ініціативи директора школи Ганни Тимофієнко і є ретроспективною, адже презентує твори з фонду показових прикладів учнівських робіт, виконаних у 1980-х роках.

переглядів: 293
pgt 0.37632 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua