МЕНЮ


12:01

У ЗМІ з’явились повідомлення, що партія «Слуга народу», бажаючи повторити свій електоральний успіх на місцевих виборах, визначила кураторів областей, які контролюватимуть процес, щоб не допустити провалів на місцях. Для Кіровоградщини таким наглядачем призначили народного депутата, заступника голови комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, голову підкомітету з питань інформаційної політики Микиту Потураєва.

переглядів: 618 / коментарі (1)
11:37

Відбулося засідання топонімічної комісії під головуванням секретаря міської ради Андрія Табалова. Комісія підтримала звернення ініціативної групи мешканців міста і обласної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка щодо перейменування вулиці Декабристів на вулицю Володимира Панченка.

переглядів: 477
11:12

Дві тисячі гривень отримає з нагоди 101-ї річниці з дня народження кропивничанка-довгожителька Любов Савченко. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради Кропивницького.

переглядів: 616
10:51

На черговому сесійному засіданні депутати міської ради затвердили програму розвитку туристичної галузі міста Кропивницького на 2020 – 2022 роки.

переглядів: 879
10:25

Останнім часом багато галасу в суспільстві наробило відокремлення плати за транспортування природного газу до наших домівок. Як на мене, це чергова спроба витягнути з наших кишень ще більше грошей. Втім, звертаю увагу, разом з введенням окремої плати за транспортування, здійснена – хоча і сумнівна – деяка знижка тарифу на газ. Але мене дивує, що нишком, практично без будь-якого обурення, те ж саме суспільство свого часу сприйняло новину про здійснення майже за такою ж схемою і з тією ж метою окрему плату за абонентське обслуговування, що відбулась у сфері централізованих водопостачання та водовідведення. Нагадую, ціна питання на сьогодні – окрема плата 16,69 грн з кожного споживача щомісячно. Багато хто мужньо вистоював і зараз вистоює черги в абонентському відділі задля дострокового підписання нового договору з ОКВП «Дніпро-Кіровоград» (далі – ОКВП) із обов’язковою окремою абонентською платою. І це як додаток до нинішніх майже 38 грн(!) за 1 (один) куб води.

переглядів: 1034
09:59

Прозорість комунальних підприємств є важливою сферою для покращення публічності місцевих рад. І тут роль відіграє не лише стандартна публікація фінансових звітів. Комунальні підприємства мають доглядати за майном міста, «заробляти» гроші для міського бюджету чи надавати населенню ті послуги, які не охоплює приватний бізнес, - повідомляє пресслужба АПН.

переглядів: 478
09:36

Звістка про смерть Романа Бойка була несподіваною як грім з ясного неба і болючою, як укус змії. Як?! Чому?! Хлопець, як золото, – здоровий, красивий, активний, небайдужий, щирий, добрий, людяний, співчутливий! Далеко від фронту, в мирному селі, зимою втопитися в ставку, де фактично немає льоду?! Як таке могло статися?

переглядів: 465
09:03

Не знаю, чи це випадковість, але саме напередодні роковин початку подій на Майдані, мені до рук потрапив диск, свого часу забутий і загублений у дальньому кінці шухляди серед десятків подібних із різноманітними записами музики, урочистих подій, якихось виступів. На його білій лицьовій поверхні чорним, трохи розпливчастим фломастером написано: «РІ Чміленко Леонтій Ів. Сахно Супрун і Гриць».

переглядів: 491
pgt 0.39371 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua