МЕНЮ


08:54

Перестало битися серце шанованої в Кропивницькому людини, ветерана Другої світової, визволительки міста від німецьких окупантів Марії Петрівни Майданюк. Її дитинство і юність припали на важкі часи захисту своєї країни від ворожої навали. Марія Майданюк щиро любила своє рідне місто і свою Новомиколаївку, завжди була активною, для всіх знаходила добре слово і в будь-який момент готова була прийти на допомогу.

переглядів: 237
11:30

Леонід ЛУЗАН, голова громадської ради при виконавчому комітеті міської ради міста Кропивницького

переглядів: 514
11:17

Нове сучасне хірургічне обладнання для лапароскопічних та артроскопічних операцій нарешті встановлено в кропивницькій міській лікарні швидкої медичної допомоги. Про його придбання ми вже писали наприкінці минулого року. Але апаратура стояла не розпакованою через проблеми із находженням коштів до міського бюджету, тому оплату фірмі-виробнику так і не було здійснено. І ось вже наприкінці січня розрахунок відбувся.

переглядів: 380
11:07

Урядом розроблено і поспішно внесено на розгляд парламенту «куций» проєкт Закону про працю № 2708, яким скасовується діючий Кодекс законів про працю України, закони про оплату праці та відпустки, втричі скорочується кількість захисних норм, руйнується система законодавчого захисту трудових прав працівників, закривається захищена трудова перспектива для молоді. Цим законом запроваджується антисоціальна ідеологія: мінімум трудових гарантій від держави, кожен працівник має сам домовлятись із роботодавцем про свої трудові права та їхній захист, заробітну плату, умови праці.

переглядів: 319
10:51

Надання соціальних послуг мешканцям Кропивницького, які перебувають у складних життєвих обставинах, – завдання територіальних центрів соціального обслуговування Подільського та Фортечного районів міста. Про їх діяльність розповіли журналістам керівники закладів Василь Гуцу і Олег Бердников.

переглядів: 256
10:27

Минає п’ять років, як десятого лютого 2015 року старший солдат 17-го окремого мотопіхотного батальйону (57-ма окрема мотопіхотна бригада) Ігіт Гаспарян загинув у бою з російською диверсійно-розвідувальною групою під містом Горлівкою Донецької області. Опорний пункт, де він знаходився, оточили з трьох боків. Нашому землякові запропонували здатися, але він відмовився й почав відстрілюватися і під час бою зазнав смертельного поранення. Поховали його в селі Червонопіллі Бобринецького району.

переглядів: 334
10:01

У Кропивницькому, в музичній вітальні художньо-меморіального музею Олександра Осмьоркіна, відбувся концерт «Музичні візерунки» студентів відділу оркестрових струнних інструментів музичного коледжу.

переглядів: 355
09:46

Ці рядки відомого вірша Івана Малковича у дитячих устах завжди зворушують. Саме ними завершується документальний фільм «Соловей співає», презентація якого днями відбулась у Кропивницькому. Точніше, фільм обрамлений жорстокою сценою поранення нашого бійця, його порятунку побратимами і тужливою піснею про рідну землю. І ця паралель – своєрідний акцент на тому, що мова – це нація, територія, братство, життя, майбутнє.

переглядів: 267
09:15

Зустріч у книгарні «Є» з істориком, археологом Миколою Тупчієнком викликала великий інтерес: у маленький зал було не протовпитись, тож довелося скористатися записом трансляції у Фейсбуці.

переглядів: 614 / коментарі (1)
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.37848 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua