МЕНЮ


17:10

Дуже небезпечною подією є раптове руйнування будівлі. В Україні щорічно стається до трьох надзвичайних ситуацій, пов’язаних з їх руйнуванням.

переглядів: 482
08:03

Матрас в детскую кроватку: большой выбор моделей, проверенное качество, умеренные расценки.

переглядів: 297
13:16

Першу партію тестів методом полімерно-ланцюгової реакції та експрес-тестів для виявлення коронавірусу отримала Кіровоградщина 24 березня. Їх будуть використовувати у разі підозри на COVID-19.

переглядів: 522
11:59

Враховуючи визначені урядом подальші заходи плану боротьби з поширенням коронавірусної інфекції, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у міській раді Кропивницького провела 24 березня позачергове засідання.

переглядів: 528
11:28

64 відсотки компаній готові надавати допомогу суспільству для захисту від коронавірусу, третина – готова надати матеріальну допомогу. Про це свідчать результати опитування, яке провела американська торгова палата в Україні спільно з компанією “Делойт”, повідомляє «Економічна правда».

переглядів: 431
09:22

Карантин, а, можливо, й надзвичайний стан, який може бути введений в країні через поширення коронавірусу, ясна річ, принесуть величезні збитки економіці. Йдеться, як мінімум, про пів мільйона втрачених робочих місць, мільярди гривень. Очевидно, не уникнути втрат і нашому місцевому бізнесу. Ось як прокоментував цю ситуацію виконавчий директор обласного відділення Української спілки підприємців і промисловців Сергій Бедзай:

переглядів: 466
14:08

У Крoпивницькoму Krop:Hub прoвoдить блaгoдійну aкцію “Ми на відстані, але ми разом” нa підтримку людей, які зaлишaються в “стрoю” під чaс кaрaнтину.

переглядів: 272
16:23

Протягом 2019 року потужні зливи з градом та різкими поривами вітру доволі часто навідувалися в Україну. Цьогоріч у кінці лютого буревій також наробив біди в Кіровоградській області. Так, 24 лютого в Кропивницькому на вулиці Чорновола під поваленим шквальним вітром деревом сильно постраждала п’ятдесятирічна мешканка міста.

переглядів: 335
15:14

Автотранспорт давно уже перестал быть роскошью, но цены на топливо, растущие как на дрожжах, огорчают владельцев машин, которые ищут способы уменьшения трат.

переглядів: 287
1 2 3 4 »
pgt 0.38882 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua