МЕНЮ


12:13

У цей прекрасний день щиро бажаю вам радості і щастя!

переглядів: 316
11:27

Коли вперше почула назву нової поетичної збірки товариша й колеги Романа Любарського – «Вертоград багатоцвітний», – дещо здивувалась. Від цих слів віяло чимось східним, екзотичним, небуденним. Але коли береш цю барвисту книжечку до рук (симпатичне поліграфічне виконання забезпечив наш відомий видавець Віктор Лисенко), ознайомлює із її змістом, назва ця не видається аж такою дивною.

переглядів: 216
11:03

Завдяки наполегливій дослідницькій праці декількох мешканців селища Нового, а також історика й письменника члена Національної спілки краєзнавців України Василя Даценка (лауреат обласної краєзнавчої премії ім. В. М. Ястребова, автор багатьох статей на тему збереження історичної пам’яті про трагічні події Другої світової війні в центрі України), який вивчив доступні архівні й інші матеріали, прізвища донедавна невідомих бійців з братської могили в селищі Новому стали тепер відомими.

переглядів: 400
09:00

В художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна відкрилась виставка претендентів на здобуття обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка. Цього року твори подані в двох номінаціях – «геральдика та вексилологія» і «декоративно-прикладне мистецтво». Архітектурні проекти, в силу особливих умов положення про премію, зокрема, наявності документів про здачу об’єкту в експлуатацію, не змогли бути представленими.

переглядів: 263
pgt 0.43237 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua