МЕНЮ


13:37

Захворювань на коронавірусну інфекцію у Кропивницькому не зафіксо- вано, як і не збільшується кількість випадків гострих респіраторно-вірусних інфекцій. На цьому наголосила начальник управління освіти міської ради Кропивницького Лариса Костенко на прес-конференції, коментуючи запровадження карантину в закладах освіти обласного центру.

переглядів: 104
13:03

…Йдемо на карантин. Я прийняв рішення призупинити навчання в освітніх закладах міста, садочках. Наголошую: виключно з метою профілактики, щоб запобігти поширенню небезпечних інфекцій! Коронавірусу в місті немає. Напруженої ситуації з грипом – теж, але діяти на попередження ми зобов’язані!

переглядів: 193
12:41

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович 11 березня відвідав селище Нове, територіальна громада якого від 2 березня стала частиною громади обласного центру. Одним із перших нововведень після об’єднання стало облаштування безпосередньо у найвіддаленішому мікрорайоні міста робочого місця адміністратора ЦНАПу. Мешканці мікрорайону відтепер мають можливість скористатися послугами центру в приміщенні старостату. Андрій Райкович поспілкувався з адміністратором Іриною Глушаєвою, яка повідомила, що відвідувачів щодня тут дуже багато.

переглядів: 84
12:16

Саме так, емоційно, словами із пісні Віктора Цоя можна “проілюструвати” результати публічного обговорення учасниками зустрічі “Через консенсус – до змін у Конституцію у частині децентралізації” із Кіровоградської, Дніпропетровської та Запорізької областей, що проходила у місті Дніпрі 4 березня.

переглядів: 93
11:52

Де «застрягла» зарплата місцевих тепловиків, чому не треба квапитись забирати в обласного підприємства міський водоканал, на що Кропивницький має гроші в 2020-му та чого очікує від держави – в інтерв’ю міського голови Андрія Райковича.

переглядів: 723
11:30

Є слова, котрі в силу тих чи інших причин стають інтернаціональними. Принаймні, на певний час. Такими є «побєда» і «победобєсіє». Та якщо перше поступово трансформувалося у національну форму, то друге назавжди залишиться російським. Бо «побєдобесіє» – це не факт, а явище, народжене в Москві, в «русском мире», засноване на брехні і цинізмі, живлене совковою субстанцією і поширюване не тільки на території РФ, а й колишніх республік почилого в Бозі «единого и могучего». Тут годиться все – минулі свята, котрі ще не вивітрилися з голів, річниці й ритуальні імена, «песни военнных лет», кінофільми про війну радянського та російського виробництва. Останні особливо ефективні: акуратно підстрижені солдати у відпрасованих галіфе і хромових чоботях, гарненькі санітарочки у гімнастерках, підігнаних під розмір грудей, дурнуваті німці і безстрашні та винахідливі розвідники, що знімають вартових суворо охоронюваного об’єкта з допомогою спортивного лука... Війна «и танки наши «быстры».

переглядів: 88
11:06

Про Ольгерда Бочковського я вперше почула від літературознавця професора Леоніда Куценка наприкінці 90-х, коли він повернувся з Чехії, де досліджував тамтешні шляхи Євгена Маланюка. Це був час, коли Україна осмислювала інтелектуальний та мистецький спадок своєї еміграції, не перестаючи дивуватись її багатоманітності та багатогранності.

переглядів: 92
10:43

Станом на ранок 11 березня 2020 року в світі зареєстровано 119 132 випадків захворювання COVID-19, з них 4284 закінчились смертю, у той же час 65 776 (55,2%) осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 38 176 випадків у 108 країнах/територіях/регіонах та 715 – летальних. В Україні зареєстровано один лабораторно підтверджений випадок COVID-19.

переглядів: 88
10:22

Цього року Міністерство охорони здоров’я ініціювало заборону проведення масових заходів у зв’язку з появою в Україні коронавіруса. Тож відзначення роковин Тараса Шевченка, яке в часи незалежності здебільшого проходило за активної участі владних чинників, взяла у свої руки патріотична громадськість.

переглядів: 130
1 2 »
pgt 0.59291 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua