МЕНЮ


15:27

Знову звертаюся до вас з настійливим проханням зрозуміти, що навіть за умови спокійної ситуації з коронавірусом, всі ми не просто маємо, а зобов’язані перебудувати своє життя відповідно до умов карантину. Так зараз живе увесь світ!

переглядів: 175
14:51

Як повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктор Житник, у всіх салонах комунальних транспортних засобів (автобусів і тролейбусів) розміщені актуальні сьогодні інформаційні матеріали Всесвітньої організації охорони здоров’я. Соціальна реклама з інформацією про необхідні санітарні заходи профілактики поширення небезпечного захворювання надало комунальне некомерційне підприємство “Регіональний центр громадського здоров’я Кіровоградської обласної ради”.

переглядів: 234
14:38

Загроза поширення пандемії коронавірусу поставила сьогодні у зону найбільшого ризику літніх людей. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, саме серед цієї категорії населення зафіксовано найбільше летальних випадків після інфікування вірусом COVID-19. У зв’язку з цим секретар міської ради Андрій Табалов звернувся до кропивничан надати максимальну допомогу і підтримку людям поважного віку.

переглядів: 173
14:15

Учора у міськраді відбулося позапланове засідання бюджетної комісії, де розглядали єдине питання – перерозподіл коштів на придбання трьох апаратів штучної вентиляції легень. Ціна питання – 1 млн 200 тис. грн.

переглядів: 188
13:58

У рамках проєкту «Асоціації Політичних Наук», який покликаний посилити комунікацію між громадянами та депутатами Верховної Ради, у Кропивницькому відбулось обговорення плюсів та мінусів нового виборчого законодавства. Захід зібрав достатньо велику і різноманітну аудиторію. Обговорити нове виборче законодавство прийшли депутати, працівники виконавчих органів місцевої влади, журналісти, партійні функціонери та громадські активісти.

переглядів: 292
13:26

Очільник обласного центру тимчасово заборонив фінансувати довгострокові будівництва – кошти можуть знадобитися на боротьбу з пневмонією нового типу. Про це Андрій Райкович повідомив у інтерв’ю 17 березня. Тим часом, місто докуповує медичне обладнання, власними силами долає нестачу засобів захисту, готується зокрема й до економічних потрясінь та чекає від центральної влади відповідей на низку незручних питань.

переглядів: 161
13:11

Починаючи з 12-ї години 18 березня, введено обмеження в користуванні кропивничанами громадським транспортом, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 215 від 16 березня 2020 року.

переглядів: 170
12:59

Наприкінці цієї зими виповнилося 45 років з часу відкриття педагогічно-меморіального музею Василя Сухомлинського при сільській школі у Павлиші Онуфріївського району. Позаторік, до сторіччя його патрона, він був кардинально оновлений та осучаснений.

переглядів: 175
12:35

Незвичайна виставка відкрилася у військовому госпіталі, що у Кропивницькому: художники намалювали ікони на ящиках з-під набоїв.

переглядів: 190
1 2 »
pgt 0.47755 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua