МЕНЮ


14:51

Як повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктор Житник, у всіх салонах комунальних транспортних засобів (автобусів і тролейбусів) розміщені актуальні сьогодні інформаційні матеріали Всесвітньої організації охорони здоров’я. Соціальна реклама з інформацією про необхідні санітарні заходи профілактики поширення небезпечного захворювання надало комунальне некомерційне підприємство “Регіональний центр громадського здоров’я Кіровоградської обласної ради”.

переглядів: 234
14:15

Учора у міськраді відбулося позапланове засідання бюджетної комісії, де розглядали єдине питання – перерозподіл коштів на придбання трьох апаратів штучної вентиляції легень. Ціна питання – 1 млн 200 тис. грн.

переглядів: 188
13:11

Починаючи з 12-ї години 18 березня, введено обмеження в користуванні кропивничанами громадським транспортом, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 215 від 16 березня 2020 року.

переглядів: 170
12:35

Незвичайна виставка відкрилася у військовому госпіталі, що у Кропивницькому: художники намалювали ікони на ящиках з-під набоїв.

переглядів: 191
11:12

Кропивницький штаб Руху Опору Капітуляції звернувся до міської ради м. Кропивницького, до Кіровоградської обласної ради та до інших органів місцевого самоврядування області з проханням до 25 березня 2020 року провести позачергові сесії з приводу можливого визнання Україною як рівноправною стороною у переговорах російських окупаційних адміністрацій ОРДЛО, а також переведення Російської Федерації зі статусу держави-агресора і окупанта у статус «спостерігача і миротворця».

переглядів: 221
10:40

Голова АМУ звернувся до Президента

Голова АМУ Віталій Кличко звернувся до Президента України Володимира Зеленського з проханням не підписувати Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби (COVID-19)»(законопроєкт №3220), йдеться у повідомлені на офіційному сайті Асоціації міст України.

переглядів: 70
09:41

115 років тому написана картина «Кривава неділя у Петербурзі9 січня 1905 року». Її авторство належить польському художнику-баталісту ВойцехуКоссаку – одному із синів-близнюків теж відомого польського художника Юліуша Коссака.

переглядів: 212
pgt 0.4311 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua