МЕНЮ


13:16

Першу партію тестів методом полімерно-ланцюгової реакції та експрес-тестів для виявлення коронавірусу отримала Кіровоградщина 24 березня. Їх будуть використовувати у разі підозри на COVID-19.

переглядів: 208
11:59

Враховуючи визначені урядом подальші заходи плану боротьби з поширенням коронавірусної інфекції, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у міській раді Кропивницького провела 24 березня позачергове засідання.

переглядів: 200
11:28

64 відсотки компаній готові надавати допомогу суспільству для захисту від коронавірусу, третина – готова надати матеріальну допомогу. Про це свідчать результати опитування, яке провела американська торгова палата в Україні спільно з компанією “Делойт”, повідомляє «Економічна правда».

переглядів: 135
09:22

Карантин, а, можливо, й надзвичайний стан, який може бути введений в країні через поширення коронавірусу, ясна річ, принесуть величезні збитки економіці. Йдеться, як мінімум, про пів мільйона втрачених робочих місць, мільярди гривень. Очевидно, не уникнути втрат і нашому місцевому бізнесу. Ось як прокоментував цю ситуацію виконавчий директор обласного відділення Української спілки підприємців і промисловців Сергій Бедзай:

переглядів: 197
pgt 0.43899 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua