МЕНЮ


12:06

Минулого тижня відбулось позачергове засідання сесії міської ради Кропивницького, на порядку денному якого був перерозподіл субвенції з державного бюджету. Депутати збільшили фінансування медицини та освіти. На охорону здоров’я спрямували 11,6 млн. грн, виділили додаткові кошти для лікування хворих на діабет – 5,6 млн. грн. Ще три субвенції у 20 млн. гривень спрямували на освіту.

переглядів: 623 / коментарі (1)
11:32

Головний державний санітарний лікар України підписав постанову щодо протидії поширенню COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках. Про це 28 квітня повідомили в управлінні торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради.

переглядів: 574
11:10

Пандемія повністю змінила життя всього світу, Кропивницький – не виняток. Про те, скільки коронавірус вже коштував місту, з чим зустрічаємо прогнозований пік захворюваності та зниження бюджетних надходжень, на що можемо розраховувати в плані муніципального розвитку з огляду на очевидні виклики, говорили з очільником обласного центру Андрієм РАЙКОВИЧЕМ.

переглядів: 607
10:44

Журналісти Міхал Потоцькі й Кароліна Баца-Погоржелска написали відмінну книгу “Чорне золото. Вугільні війни Донбасу”, яка вийшла друком у Польщі. Нижче – коротко про її зміст.

переглядів: 654
10:07

Чорнобиль… Символ горя і страждань. А це ж було звичайне містечко, яких багато в Україні. Весною воно ховалось у свіжій зелені, вишневому та яблуневому цвіті. Влітку тут любили відпочивати кияни. Їхали сюди, щоб набратися здоров’я, подихати цілющим повітрям, зібрати грибів, ягід, яких у місцевих лісах було чимало. Здавалося, що красу цього куточка українського Полісся ніщо й ніколи не затьмарить.

переглядів: 724
09:39

Кремлевская повестка дня 4-й мировой войны не ставит своей целью уничтожение ненавистных США, что можно было бы достичь только ценой взаимного самоубийства в ходе полномасштабной ядерной войны. Эта повестка пока значительно скромнее: максимальное расширение Русского Мира, распад блока НАТО, унижение и дискредитация США как гаранта безопасности Запада. Заключение новой “Ялты”, раздела мира на условиях, продиктованных Кремлем. В целом это реванш за поражение СССР в третьей мировой (холодной) войне, так же, как Вторая мировая война была для Гитлера попыткой реванша за поражение в Первой.

переглядів: 493
09:11

Щоб творити високе мистецтво, не обов’язково виходити з дому чи обирати якусь значну тему для композиції. Свого часу Олександр Осмьоркін говорив про те, що портрет часу можна показати й не малюючи червоноармійців. Погодьтеся, насправді потрібні лише олівець, папір або полотно чи картон та фарби і, звісно, бажання, щоб навколишній світ став простором творчості. Тож продовжуємо віртуальне ознайомлення з художньо-меморіальним музеєм Олександра Осмьоркіна, а саме з його колекцією сучасного українського образотворчого мистецтва.

переглядів: 616
11:55

Минає рік за роком після найстрашнішої в світовій історії техногенної катастрофи – аварії на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції.

переглядів: 551
11:15

один перед одним


Міський голова Кропивницького Андрій Райкович подякував громаді міста за відповідальність під час великодніх свят.

переглядів: 573
1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.35524 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua