МЕНЮ


11:17

Своє чергове звернення до кожного із вас адресую через непросту ситуацію, пов’язану з посиленням карантину у зв’язку з коронавірусом.

переглядів: 193
10:26

Наприкінці минулого тижня для нас, як і для решти світу, все остаточно змінилося. Якийсь час кропивничани спостерігали за світовою пандемією з відстані, яка багатьом до останнього здавалася безпечною. У неділю вранці цей час було вичерпано. По обіді стало відомо, що один з перших трьох виявлених в обласному центрі хворих на COVID-19 – водій одного чи не наймасовіших маршрутів громадського транспорту – 113-го. Поки містяни це перетравлювали, мізкуючи про кількість рук, через які встигла пройти готівка, передана за проїзд та видана з рештою, міський голова Андрій Райкович поділився своїми думками з представниками ЗМІ.

переглядів: 203
09:17

Допомога медичному персоналу кропивницьких лікарень набирає обертів. Соціально відповідальний бізнес, громадські організації, волонтери докладають максимум зусиль, щоб мінімізувати ризики зараження небезпечним вірусом медпрацівників, покращити медичне обслуговування у лікарнях. Так само не залишаються поза увагою активістів, депутатів міської ради і самотні громадяни похилого віку, які, перебуваючи на карантині, не мають можливості купити продукти та інші засоби першої необхідності.

переглядів: 178
pgt 0.45431 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua