МЕНЮ


12:59

27 травня в обласному центрі на площі Героїв Майдану через затримку виплат заробітної плати та ймовірність відключення шахт від електроенергії мітингують працівники ДП «СхідГЗК» області. Кількадесят шахтарів вийшли під стіни облдержадміністрації для того, щоб звернутися до очільника ОДА. За словами шахтарів, вони отримали частину авансу за квітень. Їх підприємство вже пів року працює в умовах постійної затримки заробітної плати та неефективного виробничого процесу.

переглядів: 2606
12:31

Нині йому б виповнилося 60, і був би він сивочолим, сивовусим чоловіком все з тією ж мерехтливою, м’якою, хитруватою усмішкою на вустах, ось тільки очі… Можливо, погляд змінився б, став менш відкритим та більш заглибленим у власні думки після пережитих розчарувань, а можливо, й ні, адже за життя його сила оптимізму й віри в людину здавалась мені безмежною. Мова про художника Андрія Ліпатова, якому доля відміряла півстоліття руху, дії і творчості. А натворив він стільки, що, думаю, вистачить ще не на одне століття, адже силу мистецтва вирізняє енергія творця, він же викладав її сповна, щедро віддаючи свій талант.

переглядів: 2758
12:09

27 травня відбулося засідання координаційної ради з питань громадського бюджету міста Кропивницького під головуванням секретаря міської ради Андрія Табалова.

переглядів: 2582
11:47

26 травня підприємці наметових ринків у Кропивницькому прийшли на площу перед міською радою, щоб вимагати дозволу на початок роботи своїх яток. Акція передувала сесії міської ради, і її учасники мали намір висловити свої претензії депутатам.

переглядів: 2629
11:25

Міська рада підтримала ініціативу створення на базі центральної міської лікарні сучасного відділення легеневої терапії. Депутати одноголосно внесли необхідні зміни до міського бюджету на 2020 рік та до галузевих програм охорони здоров’я і капітального будівництва на засіданні двадцять першої сесії міської ради, яка відбулася 26 травня.

переглядів: 2467
11:02

Нинішня пандемія коронавірусу винесла на поверхню всі проблеми вітчизняної медицини. Особливо відчутні вони ще й під час початку другого етапу реформування галузі. Не виняток у цьому плані і наше місто.

переглядів: 2488
10:41

«Паперова чи електронна книга?» – це глобальне питання, яке хвилює всіх ось вже майже двадцять років. Сьогодні перед сучасною людиною стоїть вибір: почитати традиційну друковану книгу чи кинути в сумку електронний гаджет із завантаженими книгами на будь-який смак?

переглядів: 2464
10:15

Лев Троцький та Володимир Винниченко – дві постаті, що відігравали провідні ролі у фатальних подіях 1917-1920 років, були не лише політичними опонентами, а й однолітками та земляками по степовій Херсонщині. Чи мав фактор земляцтва деміургів української та російської революцій вплив на долю України, що вивільнялася тоді з руїн Російської імперії?

переглядів: 2495
11:27

У Кропивницькому зафіксовано масові крадіжки квітів, які висаджують на клумбах міста працівники КП «Благоустрій». Про це повідомила начальник дільниці підприємства Олена Ворона.

переглядів: 2553
1 2 3 4 5 »
pgt 0.37358 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua