МЕНЮ


11:47

26 травня підприємці наметових ринків у Кропивницькому прийшли на площу перед міською радою, щоб вимагати дозволу на початок роботи своїх яток. Акція передувала сесії міської ради, і її учасники мали намір висловити свої претензії депутатам.

переглядів: 2370
11:02

Нинішня пандемія коронавірусу винесла на поверхню всі проблеми вітчизняної медицини. Особливо відчутні вони ще й під час початку другого етапу реформування галузі. Не виняток у цьому плані і наше місто.

переглядів: 2275
16:06

Навряд чи є людина, яку жодного разу кусала комаха. Реакція організму на це вплив залежить від двох факторів. По-перше, від виду комахи, адже серед них зустрічаються й отруйні різновиди. По-друге, від індивідуальних реакцій організму. Деякі люди легко переносять укуси, а для інших вони можуть бути смертельно небезпечними

переглядів: 428
11:12

Цілодобово тисячі медиків протистоять пандемії COVID-19. Вони ризикують своїм здоров’ям і життям, рятуючи життя інших людей, забуваючи про втому та власні тривоги.

переглядів: 1770
09:19

Під час карантину, пов’язаного з поширенням коронавірусної інфекції, у школі естетичного виховання «Дитяча школа мистецтв міста Кропивницького», що в селищі Новому, не сидять склавши руки, а дистанційно працюють і навіть беруть участь в онлайн-конкурсах.

переглядів: 1742
08:27

В начале 2020 года корейская компания Samsung представила облегченную версию своего флагмана S10. Модель лишь незначительно уступает ведущим смартфонам бренда, но стоит намного дешевле.

переглядів: 266
16:04

З відкриттям купального сезону частішають випадки захворювання людей на лептоспіроз. Його називають хворобою рибалок та купальників.

переглядів: 370
11:23

16 травня цього року Україна вшановуватиме жертв політичних репресій. Це стало традицією в роки незалежності.

переглядів: 390
09:29

До 1 червня керівник ОКВП «Дніпро-Кіровоград» повинен подати до НКРЕКП заяву з розрахунками тарифів з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2021 рік. До цього терміну підприємство зобов’язане провести відкриті громадські обговорення НЕОБХІДНОСТІ встановлення нових тарифів. Зрозуміло, що зараз COVID-19 вніс корективи, і таке відкрите обговорення не відбудеться. Хоча для створення його видимості якусь форму «обговорення», можливо, буде запропоновано. Втім, кожен, хто хоча б одного разу брав участь у подібних відкритих обговореннях, переконався, що це занадто формалізований захід, метою якого, по суті, є уявна видимість демократії, впливу громадськості на формування тарифів.

переглядів: 398
1 2 3 »
pgt 0.46934 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua