МЕНЮ


18:38

Під будівлею облдержaдміністрaції у Кропивницькому мітингувaли обурені жителі селa Інгуло-Кaм’янки Новгородківського рaйону.

переглядів: 4526
17:31

Архітектура – одне з найдивовижніших мистецтв, винайдене людиною. Жодна з живих істот на Землі не ставиться з такою мистецькою прискіпливістю до місць свого перебування, облаштовуючи їх за панівними естетичними смаками та правилами. Чого лише варті витвори видатного єлисаветградського архітектора Якова Паученка та його сучасників, повз які ми проходимо щодня, захоплено поринаючи в казку міського ландшафту.

переглядів: 4515
11:14

За чотири місяці – чергові місцеві вибори. І хоча де-не-де вже чуються голоси, що нібито «восени на Україну чекає друга хвиля карантину, тому фізіономії виборців наглухо закриють масками, а самих виборців замкнуть по домівках», вибори, скоріш за все, таки відбудуться. Не слід виключати момент мавпування всього, чому «вчить» північний сусід. Є ймовірність, що, за прикладом Росії, нашвидкуруч запровадять онлайн-голосування з помешкання через мережу Інтернет. Ото буде сміху і не до сміху, коли долучаться «невідомі» хакери. У нас все не так, як у людей, і тому такий варіант паскудства чи підробки результатів виборів можливий.

переглядів: 4538 / коментарі (1)
10:36

Чому міський голова не бачить катастрофи в наслідках аномальних злив у Кропивницькому, що з вірусом, карантином та створенням медичних потужностей в обласному центрі, а також про сьогодні та завтра міських доріг і дворів – в ексклюзивному інтерв’ю Андрія Райковича.

переглядів: 4391
09:46

Відповідне рішення затвердила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні у міській раді Кропивницього 26 червня.

переглядів: 4011
09:00Секретар міської ради Андрій Табалов зустрівся з жителями мікрорайону Велика Балка, що в Кропивницькому, щоб обговорити ремонт дитячого майданчика по вул. Світлій, який кілька років тому він встановив за власний кошт.

переглядів: 3452
08:45

Соціологічна група “Рейтинг” презентувала результати опитування жителів обласного центру, проведеного на початку червня 2020 року

переглядів: 1705
pgt 0.44418 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua