МЕНЮ


19:18

В статье рассмотрим рекомендации по выбору детских надувных батутов и узнаем, на что обратить внимание

переглядів: 17
08:24

У теплу пору року під час відпочинку на природі збільшується можливість зустрічі з отруйною змією. Щороку в Україні люди стають жертвами укусів отруйних змій.

переглядів: 98
17:58

Мировые чемпионаты по игре с магнитом - вы знали об этом?

переглядів: 137
20:22

Для того чтобы обследовать животных, важно использовать современное оборудование, которое должно быть в каждой ветеринарной клинике. В этом плане на сегодня одними из лучших является портативный УЗИ аппарат DCU50, купить который можно по доступным ценам ч

переглядів: 105
18:17

Используя инструмент для дома, можно значительно сэкономить свои усилия при выполнении работ на даче или в гараже. Помимо этого, приобретение в виде ручного инструмента способствует выполнению более эффективной работы и экономному расходу денежных средств.

переглядів: 105
19:26

Не тільки на квітень – травень, а й на вересень – жовтень припадає пік активності кліщів. Улюбленими місцями полювання кліщів є хвойні ліси, а також вологі місця: канави, узбіччя доріг.

переглядів: 108
17:27

Стаття розповідає про переваги переходу до правильного харчування і розвіює міфи про дорожнечу і складності приготування злоровой їжі.

переглядів: 100
19:01

Щорічний аналіз отруєння грибами свідчить, що пік отруєнь припадає на липень – жовтень. У Кіровоградській області вже зареєстровано перший, з початку поточного року, випадок отруєння дикорослими грибами двох осіб. Одна з них дитина, яка, на жаль, загинула.

переглядів: 125
19:24

У деяких людей наприкінці літа та восени починається загострення алергічних проявів. І найлегшим їхнім варіантом є поліноз (сінна лихоманка).

переглядів: 219
pgt 0.50623 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua