МЕНЮ


10:01


Із дев’ятого грудня минулого року в Кропивницькій міській раді посаду її секретаря обіймає Олег Колюка, який до того очолював міське управління комунальної власності. Кореспондент «Вечірньої газети» зустрівся з посадовцем і розпитав у нього про його приватне й публічне життя.

переглядів: 13
09:51

Дивовижна виставка творчих робіт студентів кафедри образотворчого мистецтва та дизайну мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка з промовистою назвою «Батик у всій його красі!» відкрилася на офіційному сайті художньо-меморіального музею Олександра Осмьоркіна в рамках музейного арт-проєкту «Нова генерація».

переглядів: 1394
13:45

Не одну публікацію «Вечірня газета» присвятила дослідженням місцевих науковців та краєзнавців про долі непересічних представників української інтелігенції, які зробили чималий внесок у становлення української України. Ці люди були непохитні у прагненні зберегти український спадок своїх попередників. Особливо це стосується дітей корифеїв українського театру.

переглядів: 1961 / коментарі (1)
13:36


У Кропивницькому з 19 жовтня 2019 року існує унікальне утворення – громадський простір «Кропхаб», який створили громадська організація «Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького» (раніше – «Серця матерів Кіровоградщини») разом із центром ресоціалізації військових «Коловорот», ветерано-волонтерським центром «СМАйЛ» («Соціальна мотивована адаптаційна локація»), що з часом став благодійною організацією Міжнародного благодійного фонду «СМАйЛ», та місцевою організацією асоціації жінок України «Дія».

переглядів: 2204
13:25


Не так давно зі мною трапилася дивна історія. Коли я чимчикував на роботу, мене гукнула незнайома людина:
– Перепрошую, ви – художник? Я вас по телевізору бачив.

переглядів: 1304
12:37Доволі символічним для старости Новенського старостинського округу Кропивницької міської ради Любові Марченко, яка обійняла названу посаду нещодавно, 11 грудня, стало те, що на новому місці роботи їй одразу ж довелося взятися за встановлення в селищі Новому великої новорічної ялинки, бо наприкінці року Новенська селищна рада не мала на це коштів. Тоді Любові Миколаївні підставив плече депутат міської ради Віталій В’язовцев.

переглядів: 1524 / коментарі (1)
12:34

Про добірку новел Ніни Даниленко

Чотири новели однієї авторки. Ніби й трохи різні, але, якщо уважно та вдумливо їх прочитати, можна зробити деякі узагальнюючі висновки.

переглядів: 937
12:22

20 січня 2021 року відбудеться засідання конкурсної комісії з присудження щорічної літературної премії імені Євгена Маланюка, нашого земляка, всесвітньо відомого поета, есеїста, патріота-державника, який значну частину свого життя-буття провів в еміграції, будучи ідейним ворогом совєцької влади і апологетом незалежності Матері-України. Про рівень творів, які висуваються на здобуття цієї престижної премії, не один рік точаться гострі дискусії.

переглядів: 1469
12:10Для багатьох із нас новорічно-різдвяні свята – найочікуваніші та найголовніші. З давніх-давен українці зберегли яскраві, мудрі та веселі традиції святкування Різдва, Василя і Маланки, Водохреща. Але в Україні живе багато народів, які також мають цікаві новорічні звичаї.

переглядів: 1276 / коментарі (1)
1 2 »
pgt 0.3501 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua