МЕНЮ


11:28Другого лютого відбулася друга сесія Кропивницької міської ради, на якій головним питанням порядку денного стало затвердження галузевих програм соціально-економічного розвитку, скоригованих, виходячи зі складної економічної ситуації в країні.

переглядів: 720
11:23Кропивницька міськрада в партнерстві з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) взялася за чи не наймасштабніший інфраструктурний проєкт за останні десятиліття – модернізацію системи централізованого опалення.

переглядів: 660
11:04Для непосвяченої людини Національний банк України (НБУ) – щось дуже далеке, недосяжне й не зовсім зрозуміле. А виявляється, що центральний банк нашої держави не лише забезпечує цінову та фінансову стабільність, а й навчає фінансовій грамотності та захищає права споживачів фінансових послуг.

переглядів: 636
08:41Міністерство охорони здоровʼя України вирішило перевести українські школи на новий санітарний регламент. Він набрав чинності першого січня цього року. Зміни торкнуться безлічі речей: підбір парт відповідно до зросту, наявність туалетів у будівлі школи, профогляди для працівників шкіл тощо. Також внесено корективи в організацію харчування в закладах освіти.

переглядів: 665
08:32


Увійшовши до кабінету головного художника Кіровоградського академічного обласного театру ляльок Оксани Шарій, неможливо не вигукнути від здивування й захоплення його наповненням.

переглядів: 635
08:06


Віртуальну виставку творів претендентів на здобуття обласної премії в галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка презентовано на офіційному сайті художньо-меморіального музею Олександра Осмьоркіна.

переглядів: 658
pgt 0.48101 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua